PostWysłany: Pią 10:56, 20 Sie 2010    Temat postu: Punktowanie

Sezon 2010/2011

Michał

PostWysłany: Pon 12:27, 11 Paź 2010    Temat postu:

Pierwsze spotkanie zakończyłem z 2 punktami na koncie ma 2,5 możliwych. Udało mi się wygrać, w miarę po dobrej grze, dwie gry singlowe. Niestety nie udało nam się wraz z Mateuszem Jankowskim wygrać gry deblowej. Zabrakło trochę szczęścia w secie czwartym gdzie mieliśmy trzy piłki setowe.

2 - 2,5 = 80%

Michał

PostWysłany: Wto 7:50, 16 Lis 2010    Temat postu:

Drugi mecz z Pokrzywnicą - tylko 1 punkt na 4,5 możliwych. W dwóch grach zabrakło mi tego czegoś w końcówkach spotkań i uległem je po 2:3.

Michał

PostWysłany: Wto 7:52, 16 Lis 2010    Temat postu:

Mecz z liderem IV-ligowej tabeli. Duże wyzwanie, ale i obawy czy uda mi się poprawnie zagrać w zawodach. Początek wyśmienity 1,5 punktu w grze singlowej i deblowej z Mistrzem Świata w Tenisie Stołowym Niepełnosprawnych z Korei Południowej Marcinem Skrzyneckim. Potem już do końca na zero niestety. 1,5/3,5.

Michał

PostWysłany: Wto 7:54, 16 Lis 2010    Temat postu:

LUKS Cieksyn to czołowa drużyna ligowa. Ale nie spodziewałem się, że, po pierwsze wyjdę dopiero na gry deblowe, a po drugie, że zaliczę koło, czyli 0 punktów w spotkaniu. Tak się niestety stało - 0/2,5. Ostatni mecz wygrałem, ale nie liczył się on już do protokołu.

Michał

PostWysłany: Wto 16:19, 30 Lis 2010    Temat postu:

Mecz z Olimpijczykiem mimo dobrej gry nie mogę zaliczyć do udanych. 1 punkt na 3,5 to zdecydowanie za mało. Miałem szansę na 1,5 dodatkowego punktu, ale w debla przegraliśmy piątego seta do ośmiu. w w jednej z gier singlowych piątą partię przegrałem do dziewięciu. Szkoda mi tych kier. W ogóle w tym sezonie już bodajże 4 gry przegrałem 2:3.

Michał

PostWysłany: Czw 17:30, 23 Gru 2010    Temat postu:

3 punkty w meczu ze Słubicami na 4,5 możliwych. Szczerze? Powinien być komplet Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.grupabiegowachtmo.fora.pl Strona Główna -> Michał Machnacki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Flower Power phpBB theme by Flowers Online.