Puchar Polski w Tenisie Stołowym - Lotos - Bogoria Grodzisk

Grupa Biegowa CHTMO

Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 11068

Skąd: Chotomów - Legionowo

PostWysłany: Pon 6:44, 15 Mar 2010    Temat postu: Puchar Polski w Tenisie Stołowym - Lotos - Bogoria Grodzisk

Już w najbliższą środę w Jabłonnie w hali Gimnazjum odbędzie się mecz I Rundy Pucharu Polski pomiędzy Lotosem Jabłonna a Bogorią Grodzisk Mazowiecki. Drużyna gości to aktualni Mistrzowie Polski i uczestnik Ligi Mistrzów. Tym bardziej zapraszamy na mecz.

Michał

PostWysłany: Sob 10:05, 20 Mar 2010    Temat postu:

Lotos - Bogoria Grodzisk Mazowiecki 0:4
Do Jabłonny przyjechał mistrz naszego kraju Bogoria Grodzisk Mazowiecki. W składzie gości wystąpili: Xu Wenliang, Jędrzej Małopelszy i Michał Ruciński. Ze strony Lotosu wystąpili: Olaf Bryliński, Mieczysław Brasiun, Sebastian Kwiatkowski i Michał Machnacki.

Mimo porażki 0:4 mecz mógł podobać się zgromadzonej publiczności. Zawodnicy Lotosu dali z siebie wszystko, jednak zabrakło umiejętności do zdobycia chociażby jednego punktu. Największe emocje kibice przeżywali podczas meczu deblowego pomiędzy Brylińskim i Machnackim przeciwko Xu Wenliang i Rucińskiemu. Mecz miał wyrównany przebieg. Zawodnicy Bogorii zaskoczeni dobrą postawą jabłonowskiego debla musieli bardzo mocno zmobilizować się, by wygrać tę partię. Szczególnie ostatni set przyniósł duże emocje. Lotosiacy prowadzili w tym secie i mieli ogromną szansę na wygraną. Niestety goście okazali się lepsi i wygrali seta do 13.