www.grupabiegowachtmo.fora.pl

[9.10.2016] VII Chotomowskie Pożegnanie Lata - zapisy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.grupabiegowachtmo.fora.pl Strona Główna -> Starty 2016
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10870
Przeczytał: 40 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 15:44, 05 Paź 2016    Temat postu:

BIEGACZE

1 Dominik Czyż - Grupa Biegowa CHTMO - Serock - ZAPŁACONE
2. Wojciech Kisieliński - Wieliszew Heron Team - Chotomów - ??zł
3. Magdalena Kisielińska - Chotomów - ??zł
4. Kacper Kisieliński - Chotomów - 2005 - ??zł
5. Marlena Dziedzic - Trucht Tarchomin Team - Warszawa - ??zł
6. Justyna Jaworek - Trzciany - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
7. Paweł Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - 2011 - ZAPŁACONE
8. Michał Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ZAPŁACONE
9. Michal Cierniak - Legionowo - ZAPŁACONE
10. Franciszek Cierniak - Legionowo - 2003 - ZAPŁACONE
11. Piotr Gryc - Wieliszew - ZAPŁACONE
12. Emilia Smakosz - Chotomów - ZAPŁACONE
13. Łukasz Fabisiak - Chotomów - ZAPŁACONE plus pies!
14. Sylwester Ambroziak - Chotomów - ZAPŁACONE
15. Aleksandra Król - Chotomów - ZAPŁACONE
16. Adrian Król - Chotomów - ZAPŁACONE
17. Jolanta Warzecha - Biegam na Tarchominie – Warszawa - ZAPŁACONE
18. Jakub Radziwon - Legionowo - 2001 - ??zł
19. Tomasz Miernicki - Jabłonna - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
20. Sylwia Ptaszek - Legionowo - UKS Siódemka + pies Tedi - ZAPŁACONE
21. Anna Ptaszek - Legionowo - UKS Siódemka - 2002 - ZAPŁACONE
22. Kacper Sobczuk - Warszawa - 2007 - ??zł
23. Aleksander Sobczuk - Warszawa - 2004 - ??zł
24. Maksymilian Sobczuk - Warszawa - 2004 - ??zł
25. Marek Sobczuk - Warszawa - ??zł
26. Anna Korzeniowska- Sobczuk - Biegam na Tarchominie - Warszawa - ??zł
27. Mariusz Krysiak - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
28. Kamila Krysiak - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - 2004 - ??zł
29. Tomasz Mamla - Trucht Tarchomin Team - 2003
30. Zbigniew Mamla - Trucht Tarchomin Team
31. Bogusław Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
32. Mariusz Sokalski - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ZAPŁACONE
33. Marek Kowalczyk - Chotomów ZAPŁACONE
34. Mikołaj Kowalczyk (2010.) - Chotomów ZAPŁACONE
35. Aleksandra Ambroziak (2009) - Chotomów - ZAPŁACONE
36. Aleksandra Głowacka - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
37. Andrzej Głowacki - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
38. Mateusz Głowacki - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
39. Dominik Głowacki (2001) - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
40. Malwina Głowacka (2007) - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
41. Waldemar Żółciński - Grupa Biegowa CHTMO - Warszawa - ZAPŁACONE
42. Andrzej Zaliwski - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ??zł
43. Patrycja Zaliwska - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ZAPŁACONE
44. Kajetan Zaliwski - 2011 - Warszawa - ??zł
45. Wiktor Zaliwski - 2004 - Warszawa - ZAPŁACONE
46. Amelia Perl - Warszawa - 2005 - ??zł
47. Alicja Perl - Warszawa - 2008 - ??zł
48. Justyna Perl - Warszawa - ??zł
49. Bogdan Perl - Warszawa - ??zł
50. Kinga Rupiewicz - runjarorun. com - ZAPŁACONE
51. Jarek Rupiewicz - runjarorun. com - ZAPŁACONE
52. Damian Zakrzewski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
53. Zbigniew Wileński - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
54. Mateusz Oczkowski - Grupa Biegowa - CHTMO - Chotomów - ??zł
55. Piotr Jankowski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
56. Marcin Czarnowski - Grupa Biegowa CHTMO - Jabłonna - ZAPŁACONE
57. Julia Czarnowska - Grupa Biegowa CHTMO - Jabłonna - 2008 - ZAPŁACONE
58. Magda Besztocha - Grupa Biegowa UM-Warszawa - ZAPŁACONE
59. Mariusz Karwowski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
60. Stanisław Łabęda - Jabłonna - ZAPŁACONE
61. Jarosław Ruciński - Nasielsk Baszta Team - ZAPŁACONE
62. Jacek Haraburda - Chotomów - ZAPŁACONE
63. Bartosz Haraburda - Chotomów 2005 - ZAPŁACONE
64. Wiktoria Haraburda - Chotomów 2007 - ZAPŁACONE
65. Szymon Haraburda - Chotomów 2009 - ZAPŁACONE
66. Marcin Wojciechowski - Jabłonna - ??zł
67. Marcin Zalewski - Rajszew - ZAPŁACONE
68. Elżbieta Zalewska - Rajszew - ZAPŁACONE
69. Joanna Lipińska - Kazuń Polski
70. Patryk Kościelski - Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo - ZAPŁACONE
71. Natalia Kowalczyk (2004) - Chotomów - ZAPŁACONE
72. Oliwia Wilkowska - Grupa Biegowa CHTMO - Warszawa - 2003 - ??zł
73. REZERWACJA
74. REZERWACJA
75. REZERWACJA
76. REZERWACJA
77. REZERWACJA
78. REZERWACJA
79. Marek Wojtachnia - Dąbrowa Chotomowska - ZAPŁACONE
80. Piotr Dziekan - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ??zł
81. Beata Moćko - Wołomin - ??zł
82. Daniel Moćko - Wołomin - ??zł
83. Justyna Moćko - Wołomin - 2014 - ??zł
84. Szymon Plocke plus pies - ??zł
85. Małgorzata Szadura - Wieliszew Heron Team - Skrzeszew - ??zł
86. Olga Kownacka - Grupa Biegowa CHTMO - ??zł plus pies
87. Zofia Dziekan - Warszawa - ??zł
88. Irena Koper - Legionowo - UKS Siódemka Legionowo - ??zł
89. Maciej Koper - Legionowo - UKS Siódemka Legionowo - ??zł

DARCZYŃCY (osoby, które nie biegną a chcą wspomóc Dom Dziecka w Chotomowie)

1. Urszula Machnacka - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ??zł


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
wicio
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 16 Wrz 2013
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 16:35, 05 Paź 2016    Temat postu:

BIEGACZE

1 Dominik Czyż - Grupa Biegowa CHTMO - Serock - ZAPŁACONE
2. Wojciech Kisieliński - Wieliszew Heron Team - Chotomów - ??zł
3. Magdalena Kisielińska - Chotomów - ??zł
4. Kacper Kisieliński - Chotomów - 2005 - ??zł
5. Marlena Dziedzic - Trucht Tarchomin Team - Warszawa - ??zł
6. Justyna Jaworek - Trzciany - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
7. Paweł Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - 2011 - ZAPŁACONE
8. Michał Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ZAPŁACONE
9. Michal Cierniak - Legionowo - ZAPŁACONE
10. Franciszek Cierniak - Legionowo - 2003 - ZAPŁACONE
11. Piotr Gryc - Wieliszew - ZAPŁACONE
12. Emilia Smakosz - Chotomów - ZAPŁACONE
13. Łukasz Fabisiak - Chotomów - ZAPŁACONE plus pies!
14. Sylwester Ambroziak - Chotomów - ZAPŁACONE
15. Aleksandra Król - Chotomów - ZAPŁACONE
16. Adrian Król - Chotomów - ZAPŁACONE
17. Jolanta Warzecha - Biegam na Tarchominie – Warszawa - ZAPŁACONE
18. Jakub Radziwon - Legionowo - 2001 - ??zł
19. Tomasz Miernicki - Jabłonna - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
20. Sylwia Ptaszek - Legionowo - UKS Siódemka + pies Tedi - ZAPŁACONE
21. Anna Ptaszek - Legionowo - UKS Siódemka - 2002 - ZAPŁACONE
22. Kacper Sobczuk - Warszawa - 2007 - ??zł
23. Aleksander Sobczuk - Warszawa - 2004 - ??zł
24. Maksymilian Sobczuk - Warszawa - 2004 - ??zł
25. Marek Sobczuk - Warszawa - ??zł
26. Anna Korzeniowska- Sobczuk - Biegam na Tarchominie - Warszawa - ??zł
27. Mariusz Krysiak - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
28. Kamila Krysiak - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - 2004 - ??zł
29. Tomasz Mamla - Trucht Tarchomin Team - 2003
30. Zbigniew Mamla - Trucht Tarchomin Team
31. Bogusław Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
32. Mariusz Sokalski - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ZAPŁACONE
33. Marek Kowalczyk - Chotomów ZAPŁACONE
34. Mikołaj Kowalczyk (2010.) - Chotomów ZAPŁACONE
35. Aleksandra Ambroziak (2009) - Chotomów - ZAPŁACONE
36. Aleksandra Głowacka - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
37. Andrzej Głowacki - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
38. Mateusz Głowacki - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
39. Dominik Głowacki (2001) - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
40. Malwina Głowacka (2007) - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
41. Waldemar Żółciński - Grupa Biegowa CHTMO - Warszawa - ZAPŁACONE
42. Andrzej Zaliwski - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ??zł
43. Patrycja Zaliwska - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ZAPŁACONE
44. Kajetan Zaliwski - 2011 - Warszawa - ??zł
45. Wiktor Zaliwski - 2004 - Warszawa - ZAPŁACONE
46. Amelia Perl - Warszawa - 2005 - ??zł
47. Alicja Perl - Warszawa - 2008 - ??zł
48. Justyna Perl - Warszawa - ??zł
49. Bogdan Perl - Warszawa - ??zł
50. Kinga Rupiewicz - runjarorun. com - ZAPŁACONE
51. Jarek Rupiewicz - runjarorun. com - ZAPŁACONE
52. Damian Zakrzewski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
53. Zbigniew Wileński - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
54. Mateusz Oczkowski - Grupa Biegowa - CHTMO - Chotomów - ??zł
55. Piotr Jankowski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
56. Marcin Czarnowski - Grupa Biegowa CHTMO - Jabłonna - ZAPŁACONE
57. Julia Czarnowska - Grupa Biegowa CHTMO - Jabłonna - 2008 - ZAPŁACONE
58. Magda Besztocha - Grupa Biegowa UM-Warszawa - ZAPŁACONE
59. Mariusz Karwowski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
60. Stanisław Łabęda - Jabłonna - ZAPŁACONE
61. Jarosław Ruciński - Nasielsk Baszta Team - ZAPŁACONE
62. Jacek Haraburda - Chotomów - ZAPŁACONE
63. Bartosz Haraburda - Chotomów 2005 - ZAPŁACONE
64. Wiktoria Haraburda - Chotomów 2007 - ZAPŁACONE
65. Szymon Haraburda - Chotomów 2009 - ZAPŁACONE
66. Marcin Wojciechowski - Jabłonna - ??zł
67. Marcin Zalewski - Rajszew - ZAPŁACONE
68. Elżbieta Zalewska - Rajszew - ZAPŁACONE
69. Joanna Lipińska - Kazuń Polski
70. Patryk Kościelski - Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo - ZAPŁACONE
71. Natalia Kowalczyk (2004) - Chotomów - ZAPŁACONE
72. Oliwia Wilkowska - Grupa Biegowa CHTMO - Warszawa - 2003 - ??zł
73. Witold Naczulski - Grupa Biegowa CHTMO - 1980 - ??zł
74. Tomasz Szopa - Warszawa - 1984 - ??zł
75. Artur Filipczak - Warszawa - 1978 - ??zł
76. Michał Adamus - Baszta Team Nasielsk - 1987 - ??zł
77. Przemysław Drążdżewski - Nasielsk - 1987 - ??zł
78. Zofia Dziekan - Warszawa - ??zł
79. Marek Wojtachnia - Dąbrowa Chotomowska - ZAPŁACONE
80. Piotr Dziekan - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ??zł
81. Beata Moćko - Wołomin - ??zł
82. Daniel Moćko - Wołomin - ??zł
83. Justyna Moćko - Wołomin - 2014 - ??zł
84. Szymon Plocke plus pies - ??zł
85. Małgorzata Szadura - Wieliszew Heron Team - Skrzeszew - ??zł
86. Olga Kownacka - Grupa Biegowa CHTMO - ??zł plus pies
87. Maciej Koper - Legionowo - UKS Siódemka Legionowo - ??zł
88. Irena Koper - Legionowo - UKS Siódemka Legionowo - ??zł
89.
90.
91.
92.
93.
94.
95.
96.
97.
98.
99.
100.

DARCZYŃCY (osoby, które nie biegną a chcą wspomóc Dom Dziecka w Chotomowie)

1. Urszula Machnacka - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ??zł


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10870
Przeczytał: 40 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 17:47, 05 Paź 2016    Temat postu:

BIEGACZE

1 Dominik Czyż - Grupa Biegowa CHTMO - Serock - ZAPŁACONE
2. Wojciech Kisieliński - Wieliszew Heron Team - Chotomów - ??zł
3. Magdalena Kisielińska - Chotomów - ??zł
4. Kacper Kisieliński - Chotomów - 2005 - ??zł
5. Marlena Dziedzic - Trucht Tarchomin Team - Warszawa - ??zł
6. Justyna Jaworek - Trzciany - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
7. Paweł Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - 2011 - ZAPŁACONE
8. Michał Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ZAPŁACONE
9. Michal Cierniak - Legionowo - ZAPŁACONE
10. Franciszek Cierniak - Legionowo - 2003 - ZAPŁACONE
11. Piotr Gryc - Wieliszew - ZAPŁACONE
12. Emilia Smakosz - Chotomów - ZAPŁACONE
13. Łukasz Fabisiak - Chotomów - ZAPŁACONE plus pies!
14. Sylwester Ambroziak - Chotomów - ZAPŁACONE
15. Aleksandra Król - Chotomów - ZAPŁACONE
16. Adrian Król - Chotomów - ZAPŁACONE
17. Jolanta Warzecha - Biegam na Tarchominie – Warszawa - ZAPŁACONE
18. Jakub Radziwon - Legionowo - 2001 - ??zł
19. Tomasz Miernicki - Jabłonna - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
20. Sylwia Ptaszek - Legionowo - UKS Siódemka + pies Tedi - ZAPŁACONE
21. Anna Ptaszek - Legionowo - UKS Siódemka - 2002 - ZAPŁACONE
22. Kacper Sobczuk - Warszawa - 2007 - ??zł
23. Aleksander Sobczuk - Warszawa - 2004 - ??zł
24. Maksymilian Sobczuk - Warszawa - 2004 - ??zł
25. Marek Sobczuk - Warszawa - ??zł
26. Anna Korzeniowska- Sobczuk - Biegam na Tarchominie - Warszawa - ??zł
27. Mariusz Krysiak - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
28. Kamila Krysiak - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - 2004 - ??zł
29. Tomasz Mamla - Trucht Tarchomin Team - 2003
30. Zbigniew Mamla - Trucht Tarchomin Team
31. Bogusław Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
32. Mariusz Sokalski - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ZAPŁACONE
33. Marek Kowalczyk - Chotomów ZAPŁACONE
34. Mikołaj Kowalczyk (2010.) - Chotomów ZAPŁACONE
35. Aleksandra Ambroziak (2009) - Chotomów - ZAPŁACONE
36. Aleksandra Głowacka - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
37. Andrzej Głowacki - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
38. Mateusz Głowacki - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
39. Dominik Głowacki (2001) - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
40. Malwina Głowacka (2007) - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
41. Waldemar Żółciński - Grupa Biegowa CHTMO - Warszawa - ZAPŁACONE
42. Andrzej Zaliwski - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ??zł
43. Patrycja Zaliwska - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ZAPŁACONE
44. Kajetan Zaliwski - 2011 - Warszawa - ??zł
45. Wiktor Zaliwski - 2004 - Warszawa - ZAPŁACONE
46. Amelia Perl - Warszawa - 2005 - ??zł
47. Alicja Perl - Warszawa - 2008 - ??zł
48. Justyna Perl - Warszawa - ??zł
49. Bogdan Perl - Warszawa - ??zł
50. Kinga Rupiewicz - runjarorun. com - ZAPŁACONE
51. Jarek Rupiewicz - runjarorun. com - ZAPŁACONE
52. Damian Zakrzewski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
53. Zbigniew Wileński - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
54. Mateusz Oczkowski - Grupa Biegowa - CHTMO - Chotomów - ??zł
55. Piotr Jankowski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
56. Marcin Czarnowski - Grupa Biegowa CHTMO - Jabłonna - ZAPŁACONE
57. Julia Czarnowska - Grupa Biegowa CHTMO - Jabłonna - 2008 - ZAPŁACONE
58. Magda Besztocha - Grupa Biegowa UM-Warszawa - ZAPŁACONE
59. Mariusz Karwowski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
60. Stanisław Łabęda - Jabłonna - ZAPŁACONE
61. Jarosław Ruciński - Nasielsk Baszta Team - ZAPŁACONE
62. Jacek Haraburda - Chotomów - ZAPŁACONE
63. Bartosz Haraburda - Chotomów 2005 - ZAPŁACONE
64. Wiktoria Haraburda - Chotomów 2007 - ZAPŁACONE
65. Szymon Haraburda - Chotomów 2009 - ZAPŁACONE
66. Marcin Wojciechowski - Jabłonna - ??zł
67. Marcin Zalewski - Rajszew - ZAPŁACONE
68. Elżbieta Zalewska - Rajszew - ZAPŁACONE
69. Joanna Lipińska - Kazuń Polski
70. Patryk Kościelski - Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo - ZAPŁACONE
71. Natalia Kowalczyk (2004) - Chotomów - ZAPŁACONE
72. Oliwia Wilkowska - Grupa Biegowa CHTMO - Warszawa - 2003 - ??zł
73. Witold Naczulski - Grupa Biegowa CHTMO - 1980 - ??zł
74. Tomasz Szopa - Warszawa - 1984 - ??zł
75. Artur Filipczak - Warszawa - 1978 - ??zł
76. Michał Adamus - Baszta Team Nasielsk - 1987 - ??zł
77. Przemysław Drążdżewski - Nasielsk - 1987 - ??zł
78. Zofia Dziekan - Warszawa - ??zł
79. Marek Wojtachnia - Dąbrowa Chotomowska - ZAPŁACONE
80. Piotr Dziekan - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ??zł
81. Beata Moćko - Wołomin - ??zł
82. Daniel Moćko - Wołomin - ??zł
83. Justyna Moćko - Wołomin - 2014 - ??zł
84. Szymon Plocke plus pies - ??zł
85. Małgorzata Szadura - Wieliszew Heron Team - Skrzeszew - ??zł
86. Olga Kownacka - Grupa Biegowa CHTMO - ??zł plus pies
87. Maciej Koper - Legionowo - UKS Siódemka Legionowo - ??zł
88. Irena Koper - Legionowo - UKS Siódemka Legionowo - ??zł
89. Ewa Chorążak - Legionowo - Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo - ??zł
90.
91.
92.
93.
94.
95.
96.
97.
98.
99.
100.

DARCZYŃCY (osoby, które nie biegną a chcą wspomóc Dom Dziecka w Chotomowie)

1. Urszula Machnacka - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ??zł


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
asia_gajzler@wp.pl




Dołączył: 06 Paź 2016
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Zielonka
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 10:29, 06 Paź 2016    Temat postu: Biegacze

BIEGACZE

1 Dominik Czyż - Grupa Biegowa CHTMO - Serock - ZAPŁACONE
2. Wojciech Kisieliński - Wieliszew Heron Team - Chotomów - ??zł
3. Magdalena Kisielińska - Chotomów - ??zł
4. Kacper Kisieliński - Chotomów - 2005 - ??zł
5. Marlena Dziedzic - Trucht Tarchomin Team - Warszawa - ??zł
6. Justyna Jaworek - Trzciany - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
7. Paweł Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - 2011 - ZAPŁACONE
8. Michał Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ZAPŁACONE
9. Michal Cierniak - Legionowo - ZAPŁACONE
10. Franciszek Cierniak - Legionowo - 2003 - ZAPŁACONE
11. Piotr Gryc - Wieliszew - ZAPŁACONE
12. Emilia Smakosz - Chotomów - ZAPŁACONE
13. Łukasz Fabisiak - Chotomów - ZAPŁACONE plus pies!
14. Sylwester Ambroziak - Chotomów - ZAPŁACONE
15. Aleksandra Król - Chotomów - ZAPŁACONE
16. Adrian Król - Chotomów - ZAPŁACONE
17. Jolanta Warzecha - Biegam na Tarchominie – Warszawa - ZAPŁACONE
18. Jakub Radziwon - Legionowo - 2001 - ??zł
19. Tomasz Miernicki - Jabłonna - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
20. Sylwia Ptaszek - Legionowo - UKS Siódemka + pies Tedi - ZAPŁACONE
21. Anna Ptaszek - Legionowo - UKS Siódemka - 2002 - ZAPŁACONE
22. Kacper Sobczuk - Warszawa - 2007 - ??zł
23. Aleksander Sobczuk - Warszawa - 2004 - ??zł
24. Maksymilian Sobczuk - Warszawa - 2004 - ??zł
25. Marek Sobczuk - Warszawa - ??zł
26. Anna Korzeniowska- Sobczuk - Biegam na Tarchominie - Warszawa - ??zł
27. Mariusz Krysiak - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
28. Kamila Krysiak - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - 2004 - ??zł
29. Tomasz Mamla - Trucht Tarchomin Team - 2003
30. Zbigniew Mamla - Trucht Tarchomin Team
31. Bogusław Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
32. Mariusz Sokalski - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ZAPŁACONE
33. Marek Kowalczyk - Chotomów ZAPŁACONE
34. Mikołaj Kowalczyk (2010.) - Chotomów ZAPŁACONE
35. Aleksandra Ambroziak (2009) - Chotomów - ZAPŁACONE
36. Aleksandra Głowacka - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
37. Andrzej Głowacki - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
38. Mateusz Głowacki - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
39. Dominik Głowacki (2001) - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
40. Malwina Głowacka (2007) - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
41. Waldemar Żółciński - Grupa Biegowa CHTMO - Warszawa - ZAPŁACONE
42. Andrzej Zaliwski - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ??zł
43. Patrycja Zaliwska - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ZAPŁACONE
44. Kajetan Zaliwski - 2011 - Warszawa - ??zł
45. Wiktor Zaliwski - 2004 - Warszawa - ZAPŁACONE
46. Amelia Perl - Warszawa - 2005 - ??zł
47. Alicja Perl - Warszawa - 2008 - ??zł
48. Justyna Perl - Warszawa - ??zł
49. Bogdan Perl - Warszawa - ??zł
50. Kinga Rupiewicz - runjarorun. com - ZAPŁACONE
51. Jarek Rupiewicz - runjarorun. com - ZAPŁACONE
52. Damian Zakrzewski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
53. Zbigniew Wileński - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
54. Mateusz Oczkowski - Grupa Biegowa - CHTMO - Chotomów - ??zł
55. Piotr Jankowski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
56. Marcin Czarnowski - Grupa Biegowa CHTMO - Jabłonna - ZAPŁACONE
57. Julia Czarnowska - Grupa Biegowa CHTMO - Jabłonna - 2008 - ZAPŁACONE
58. Magda Besztocha - Grupa Biegowa UM-Warszawa - ZAPŁACONE
59. Mariusz Karwowski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
60. Stanisław Łabęda - Jabłonna - ZAPŁACONE
61. Jarosław Ruciński - Nasielsk Baszta Team - ZAPŁACONE
62. Jacek Haraburda - Chotomów - ZAPŁACONE
63. Bartosz Haraburda - Chotomów 2005 - ZAPŁACONE
64. Wiktoria Haraburda - Chotomów 2007 - ZAPŁACONE
65. Szymon Haraburda - Chotomów 2009 - ZAPŁACONE
66. Marcin Wojciechowski - Jabłonna - ??zł
67. Marcin Zalewski - Rajszew - ZAPŁACONE
68. Elżbieta Zalewska - Rajszew - ZAPŁACONE
69. Joanna Lipińska - Kazuń Polski
70. Patryk Kościelski - Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo - ZAPŁACONE
71. Natalia Kowalczyk (2004) - Chotomów - ZAPŁACONE
72. Oliwia Wilkowska - Grupa Biegowa CHTMO - Warszawa - 2003 - ??zł
73. Witold Naczulski - Grupa Biegowa CHTMO - 1980 - ??zł
74. Tomasz Szopa - Warszawa - 1984 - ??zł
75. Artur Filipczak - Warszawa - 1978 - ??zł
76. Michał Adamus - Baszta Team Nasielsk - 1987 - ??zł
77. Przemysław Drążdżewski - Nasielsk - 1987 - ??zł
78. Zofia Dziekan - Warszawa - ??zł
79. Marek Wojtachnia - Dąbrowa Chotomowska - ZAPŁACONE
80. Piotr Dziekan - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ??zł
81. Beata Moćko - Wołomin - ??zł
82. Daniel Moćko - Wołomin - ??zł
83. Justyna Moćko - Wołomin - 2014 - ??zł
84. Szymon Plocke plus pies - ??zł
85. Małgorzata Szadura - Wieliszew Heron Team - Skrzeszew - ??zł
86. Olga Kownacka - Grupa Biegowa CHTMO - ??zł plus pies
87. Maciej Koper - Legionowo - UKS Siódemka Legionowo - ??zł
88. Irena Koper - Legionowo - UKS Siódemka Legionowo - ??zł
89. Ewa Chorążak - Legionowo - Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo - ??zł
90. Joanna Rudnik -Zielonka - ??zł
91. Mariusz Binduła -Zielonka - ??zł
92.
93.
94.
95.
96.
97.
98.
99.
100.

DARCZYŃCY (osoby, które nie biegną a chcą wspomóc Dom Dziecka w Chotomowie)

1. Urszula Machnacka - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ??zł


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10870
Przeczytał: 40 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 14:16, 06 Paź 2016    Temat postu:

LISTA DZIECI ZOSTAJE ZAMKNIĘTA ZE WZGLĘDU NA PRZEKROCZONY LIMIT.
POZOSTAJE 8 WOLNYCH MIEJSC DLA DOROSŁYCH



BIEGACZE

1 Dominik Czyż - Grupa Biegowa CHTMO - Serock - ZAPŁACONE
2. Wojciech Kisieliński - Wieliszew Heron Team - Chotomów - ??zł
3. Magdalena Kisielińska - Chotomów - ??zł
4. Kacper Kisieliński - Chotomów - 2005 - ??zł
5. Marlena Dziedzic - Trucht Tarchomin Team - Warszawa - ??zł
6. Justyna Jaworek - Trzciany - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
7. Paweł Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - 2011 - ZAPŁACONE
8. Michał Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ZAPŁACONE
9. Michal Cierniak - Legionowo - ZAPŁACONE
10. Franciszek Cierniak - Legionowo - 2003 - ZAPŁACONE
11. Piotr Gryc - Wieliszew - ZAPŁACONE
12. Emilia Smakosz - Chotomów - ZAPŁACONE
13. Łukasz Fabisiak - Chotomów - ZAPŁACONE plus pies!
14. Sylwester Ambroziak - Chotomów - ZAPŁACONE
15. Aleksandra Król - Chotomów - ZAPŁACONE
16. Adrian Król - Chotomów - ZAPŁACONE
17. Jolanta Warzecha - Biegam na Tarchominie – Warszawa - ZAPŁACONE
18. Jakub Radziwon - Legionowo - 2001 - ??zł
19. Tomasz Miernicki - Jabłonna - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
20. Sylwia Ptaszek - Legionowo - UKS Siódemka + pies Tedi - ZAPŁACONE
21. Anna Ptaszek - Legionowo - UKS Siódemka - 2002 - ZAPŁACONE
22. Kacper Sobczuk - Warszawa - 2007 - ??zł
23. Aleksander Sobczuk - Warszawa - 2004 - ??zł
24. Maksymilian Sobczuk - Warszawa - 2004 - ??zł
25. Marek Sobczuk - Warszawa - ??zł
26. Anna Korzeniowska- Sobczuk - Biegam na Tarchominie - Warszawa - ??zł
27. Mariusz Krysiak - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
28. Kamila Krysiak - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - 2004 - ??zł
29. Tomasz Mamla - Trucht Tarchomin Team - 2003
30. Zbigniew Mamla - Trucht Tarchomin Team
31. Bogusław Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
32. Mariusz Sokalski - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ZAPŁACONE
33. Marek Kowalczyk - Chotomów ZAPŁACONE
34. Mikołaj Kowalczyk (2010.) - Chotomów ZAPŁACONE
35. Aleksandra Ambroziak (2009) - Chotomów - ZAPŁACONE
36. Aleksandra Głowacka - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
37. Andrzej Głowacki - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
38. Mateusz Głowacki - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
39. Dominik Głowacki (2001) - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
40. Malwina Głowacka (2007) - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
41. Waldemar Żółciński - Grupa Biegowa CHTMO - Warszawa - ZAPŁACONE
42. Andrzej Zaliwski - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ??zł
43. Patrycja Zaliwska - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ZAPŁACONE
44. Kajetan Zaliwski - 2011 - Warszawa - ??zł
45. Wiktor Zaliwski - 2004 - Warszawa - ZAPŁACONE
46. Amelia Perl - Warszawa - 2005 - ZAPŁACONE
47. Alicja Perl - Warszawa - 2008 - ZAPŁACONE
48. Justyna Perl - Warszawa - ZAPŁACONE
49. Bogdan Perl - Warszawa - ZAPŁACONE
50. Kinga Rupiewicz - runjarorun. com - ZAPŁACONE
51. Jarek Rupiewicz - runjarorun. com - ZAPŁACONE
52. Damian Zakrzewski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
53. Zbigniew Wileński - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
54. Mateusz Oczkowski - Grupa Biegowa - CHTMO - Chotomów - ??zł
55. Piotr Jankowski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
56. Marcin Czarnowski - Grupa Biegowa CHTMO - Jabłonna - ZAPŁACONE
57. Julia Czarnowska - Grupa Biegowa CHTMO - Jabłonna - 2008 - ZAPŁACONE
58. Magda Besztocha - Grupa Biegowa UM-Warszawa - ZAPŁACONE
59. Mariusz Karwowski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
60. Stanisław Łabęda - Jabłonna - ZAPŁACONE
61. Jarosław Ruciński - Nasielsk Baszta Team - ZAPŁACONE
62. Jacek Haraburda - Chotomów - ZAPŁACONE
63. Bartosz Haraburda - Chotomów 2005 - ZAPŁACONE
64. Wiktoria Haraburda - Chotomów 2007 - ZAPŁACONE
65. Szymon Haraburda - Chotomów 2009 - ZAPŁACONE
66. Marcin Wojciechowski - Jabłonna - ??zł
67. Marcin Zalewski - Rajszew - ZAPŁACONE
68. Elżbieta Zalewska - Rajszew - ZAPŁACONE
69. Joanna Lipińska - Kazuń Polski
70. Patryk Kościelski - Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo - ZAPŁACONE
71. Natalia Kowalczyk (2004) - Chotomów - ZAPŁACONE
72. Oliwia Wilkowska - Grupa Biegowa CHTMO - Warszawa - 2003 - ??zł
73. Witold Naczulski - Grupa Biegowa CHTMO - 1980 - ??zł
74. Tomasz Szopa - Warszawa - 1984 - ??zł
75. Artur Filipczak - Warszawa - 1978 - ??zł
76. Michał Adamus - Baszta Team Nasielsk - 1987 - ??zł
77. Przemysław Drążdżewski - Nasielsk - 1987 - ??zł
78. Zofia Dziekan - Warszawa - ZAPŁACONE
79. Marek Wojtachnia - Dąbrowa Chotomowska - ZAPŁACONE
80. Piotr Dziekan - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ZAPŁACONE
81. Beata Moćko - Wołomin - ??zł
82. Daniel Moćko - Wołomin - ??zł
83. Justyna Moćko - Wołomin - 2014 - ??zł
84. Szymon Plocke plus pies - ??zł
85. Małgorzata Szadura - Wieliszew Heron Team - Skrzeszew - ??zł
86. Olga Kownacka - Grupa Biegowa CHTMO - ??zł plus pies
87. Maciej Koper - Legionowo - UKS Siódemka Legionowo - ??zł
88. Irena Koper - Legionowo - UKS Siódemka Legionowo - ??zł
89. Ewa Chorążak - Legionowo - Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo - ZAPŁACONE
90. Joanna Rudnik -Zielonka - ??zł
91. Mariusz Binduła -Zielonka - ??zł
92. Małgorzata Olejnik Biegowa Paka Z Nowiaka - ??zł
93.
94.
95.
96.
97.
98.
99.
100.

DARCZYŃCY (osoby, które nie biegną a chcą wspomóc Dom Dziecka w Chotomowie)

1. Urszula Machnacka - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ??zł


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Michał dnia Czw 20:28, 06 Paź 2016, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10870
Przeczytał: 40 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 16:56, 07 Paź 2016    Temat postu:

LISTA DZIECI ZOSTAJE ZAMKNIĘTA ZE WZGLĘDU NA PRZEKROCZONY LIMIT.
POZOSTAJE 8 WOLNYCH MIEJSC DLA DOROSŁYCH



BIEGACZE

1 Dominik Czyż - Grupa Biegowa CHTMO - Serock - ZAPŁACONE
2. Wojciech Kisieliński - Wieliszew Heron Team - Chotomów - ??zł
3. Magdalena Kisielińska - Chotomów - ??zł
4. Kacper Kisieliński - Chotomów - 2005 - ??zł
5. Marlena Dziedzic - Trucht Tarchomin Team - Warszawa - ??zł
6. Justyna Jaworek - Trzciany - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
7. Paweł Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - 2011 - ZAPŁACONE
8. Michał Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ZAPŁACONE
9. Michal Cierniak - Legionowo - ZAPŁACONE
10. Franciszek Cierniak - Legionowo - 2003 - ZAPŁACONE
11. Piotr Gryc - Wieliszew - ZAPŁACONE
12. Emilia Smakosz - Chotomów - ZAPŁACONE
13. Łukasz Fabisiak - Chotomów - ZAPŁACONE plus pies!
14. Sylwester Ambroziak - Chotomów - ZAPŁACONE
15. Aleksandra Król - Chotomów - ZAPŁACONE
16. Adrian Król - Chotomów - ZAPŁACONE
17. Jolanta Warzecha - Biegam na Tarchominie – Warszawa - ZAPŁACONE
18. Jakub Radziwon - Legionowo - 2001 - ??zł
19. Tomasz Miernicki - Jabłonna - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
20. Sylwia Ptaszek - Legionowo - UKS Siódemka + pies Tedi - ZAPŁACONE
21. Anna Ptaszek - Legionowo - UKS Siódemka - 2002 - ZAPŁACONE
22. Kacper Sobczuk - Warszawa - 2007 - ??zł
23. Aleksander Sobczuk - Warszawa - 2004 - ??zł
24. Maksymilian Sobczuk - Warszawa - 2004 - ??zł
25. Marek Sobczuk - Warszawa - ??zł
26. Anna Korzeniowska- Sobczuk - Biegam na Tarchominie - Warszawa - ??zł
27. Mariusz Krysiak - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
28. Kamila Krysiak - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - 2004 - ??zł
29. Tomasz Mamla - Trucht Tarchomin Team - 2003
30. Zbigniew Mamla - Trucht Tarchomin Team
31. Bogusław Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
32. Mariusz Sokalski - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ZAPŁACONE
33. Marek Kowalczyk - Chotomów ZAPŁACONE
34. Mikołaj Kowalczyk (2010.) - Chotomów ZAPŁACONE
35. Aleksandra Ambroziak (2009) - Chotomów - ZAPŁACONE
36. Aleksandra Głowacka - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
37. Andrzej Głowacki - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
38. Mateusz Głowacki - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
39. Dominik Głowacki (2001) - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
40. Malwina Głowacka (2007) - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
41. Waldemar Żółciński - Grupa Biegowa CHTMO - Warszawa - ZAPŁACONE
42. Andrzej Zaliwski - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ??zł
43. Patrycja Zaliwska - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ZAPŁACONE
44. Kajetan Zaliwski - 2011 - Warszawa - ??zł
45. Wiktor Zaliwski - 2004 - Warszawa - ZAPŁACONE
46. Amelia Perl - Warszawa - 2005 - ZAPŁACONE
47. Alicja Perl - Warszawa - 2008 - ZAPŁACONE
48. Justyna Perl - Warszawa - ZAPŁACONE
49. Bogdan Perl - Warszawa - ZAPŁACONE
50. Kinga Rupiewicz - runjarorun. com - ZAPŁACONE
51. Jarek Rupiewicz - runjarorun. com - ZAPŁACONE
52. Damian Zakrzewski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
53. Zbigniew Wileński - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
54. Mateusz Oczkowski - Grupa Biegowa - CHTMO - Chotomów - ??zł
55. Piotr Jankowski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
56. Marcin Czarnowski - Grupa Biegowa CHTMO - Jabłonna - ZAPŁACONE
57. Julia Czarnowska - Grupa Biegowa CHTMO - Jabłonna - 2008 - ZAPŁACONE
58. Magda Besztocha - Grupa Biegowa UM-Warszawa - ZAPŁACONE
59. Mariusz Karwowski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
60. Stanisław Łabęda - Jabłonna - ZAPŁACONE
61. Jarosław Ruciński - Nasielsk Baszta Team - ZAPŁACONE
62. Jacek Haraburda - Chotomów - ZAPŁACONE
63. Bartosz Haraburda - Chotomów 2005 - ZAPŁACONE
64. Wiktoria Haraburda - Chotomów 2007 - ZAPŁACONE
65. Szymon Haraburda - Chotomów 2009 - ZAPŁACONE
66. Marcin Wojciechowski - Jabłonna - ??zł
67. Marcin Zalewski - Rajszew - ZAPŁACONE
68. Elżbieta Zalewska - Rajszew - ZAPŁACONE
69. Joanna Lipińska - Kazuń Polski
70. Patryk Kościelski - Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo - ZAPŁACONE
71. Natalia Kowalczyk (2004) - Chotomów - ZAPŁACONE
72. Oliwia Wilkowska - Grupa Biegowa CHTMO - Warszawa - 2003 - ??zł
73. Witold Naczulski - Grupa Biegowa CHTMO - 1980 - ??zł
74. Tomasz Szopa - Warszawa - 1984 - ??zł
75. Artur Filipczak - Warszawa - 1978 - ??zł
76. Michał Adamus - Baszta Team Nasielsk - 1987 - ??zł
77. Przemysław Drążdżewski - Nasielsk - 1987 - ??zł
78. Zofia Dziekan - Warszawa - ZAPŁACONE
79. Marek Wojtachnia - Dąbrowa Chotomowska - ZAPŁACONE
80. Piotr Dziekan - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ZAPŁACONE
81. Beata Moćko - Wołomin - ??zł
82. Daniel Moćko - Wołomin - ??zł
83. Justyna Moćko - Wołomin - 2014 - ??zł
84. Szymon Plocke plus pies - ??zł
85. Małgorzata Szadura - Wieliszew Heron Team - Skrzeszew - ??zł
86. Olga Kownacka - Grupa Biegowa CHTMO - ??zł plus pies
87. Maciej Koper - Legionowo - UKS Siódemka Legionowo - ??zł
88. Irena Koper - Legionowo - UKS Siódemka Legionowo - ??zł
89. Ewa Chorążak - Legionowo - Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo - ZAPŁACONE
90. Joanna Rudnik -Zielonka - ??zł
91. Mariusz Binduła -Zielonka - ??zł
92. Małgorzata Olejnik Biegowa Paka Z Nowiaka - ??zł
93. Aneta Duda - Legionowo - ??zł
94.
95.
96.
97.
98.
99.
100.

DARCZYŃCY (osoby, które nie biegną a chcą wspomóc Dom Dziecka w Chotomowie)

1. Urszula Machnacka - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ??zł


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10870
Przeczytał: 40 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 19:14, 07 Paź 2016    Temat postu:

LISTA ZOSTAJE ZAMKNIĘTA


BIEGACZE

1 Dominik Czyż - Grupa Biegowa CHTMO - Serock - ZAPŁACONE
2. Wojciech Kisieliński - Wieliszew Heron Team - Chotomów - ??zł
3. Magdalena Kisielińska - Chotomów - ??zł
4. Kacper Kisieliński - Chotomów - 2005 - ??zł
5. Marlena Dziedzic - Trucht Tarchomin Team - Warszawa - ??zł
6. Justyna Jaworek - Trzciany - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
7. Paweł Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - 2011 - ZAPŁACONE
8. Michał Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ZAPŁACONE
9. Michal Cierniak - Legionowo - ZAPŁACONE
10. Franciszek Cierniak - Legionowo - 2003 - ZAPŁACONE
11. Piotr Gryc - Wieliszew - ZAPŁACONE
12. Emilia Smakosz - Chotomów - ZAPŁACONE
13. Łukasz Fabisiak - Chotomów - ZAPŁACONE plus pies!
14. Sylwester Ambroziak - Chotomów - ZAPŁACONE
15. Aleksandra Król - Chotomów - ZAPŁACONE
16. Adrian Król - Chotomów - ZAPŁACONE
17. Jolanta Warzecha - Biegam na Tarchominie – Warszawa - ZAPŁACONE
18. Jakub Radziwon - Legionowo - 2001 - ??zł
19. Tomasz Miernicki - Jabłonna - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
20. Sylwia Ptaszek - Legionowo - UKS Siódemka + pies Tedi - ZAPŁACONE
21. Anna Ptaszek - Legionowo - UKS Siódemka - 2002 - ZAPŁACONE
22. Kacper Sobczuk - Warszawa - 2007 - ZAPŁACONE
23. Aleksander Sobczuk - Warszawa - ZAPŁACONE
24. Maksymilian Sobczuk - Warszawa - 2004 - ZAPŁACONE
25. Marek Sobczuk - Warszawa - ZAPŁACONE
26. Anna Korzeniowska- Sobczuk - Biegam na Tarchominie - Warszawa - ZAPŁACONE
27. Mariusz Krysiak - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
28. Kamila Krysiak - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - 2004 - ??zł
29. Tomasz Mamla - Trucht Tarchomin Team - 2003
30. Zbigniew Mamla - Trucht Tarchomin Team
31. Bogusław Machnacki - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
32. Mariusz Sokalski - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ZAPŁACONE
33. Marek Kowalczyk - Chotomów ZAPŁACONE
34. Mikołaj Kowalczyk (2010.) - Chotomów ZAPŁACONE
35. Aleksandra Ambroziak (2009) - Chotomów - ZAPŁACONE
36. Aleksandra Głowacka - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
37. Andrzej Głowacki - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
38. Mateusz Głowacki - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
39. Dominik Głowacki (2001) - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
40. Malwina Głowacka (2007) - Wieliszew Heron Team - ZAPŁACONE
41. Waldemar Żółciński - Grupa Biegowa CHTMO - Warszawa - ZAPŁACONE plus pies
42. Andrzej Zaliwski - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ??zł
43. Patrycja Zaliwska - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ZAPŁACONE
44. Kajetan Zaliwski - 2011 - Warszawa - ??zł
45. Wiktor Zaliwski - 2004 - Warszawa - ZAPŁACONE
46. Amelia Perl - Warszawa - 2005 - ZAPŁACONE
47. Alicja Perl - Warszawa - 2008 - ZAPŁACONE
48. Justyna Perl - Warszawa - ZAPŁACONE
49. Bogdan Perl - Warszawa - ZAPŁACONE
50. Kinga Rupiewicz - runjarorun. com - ZAPŁACONE
51. Jarek Rupiewicz - runjarorun. com - ZAPŁACONE
52. Damian Zakrzewski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
53. Zbigniew Wileński - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
54. Mateusz Oczkowski - Grupa Biegowa - CHTMO - Chotomów - ??zł
55. Piotr Jankowski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
56. Marcin Czarnowski - Grupa Biegowa CHTMO - Jabłonna - ZAPŁACONE
57. Julia Czarnowska - Grupa Biegowa CHTMO - Jabłonna - 2008 - ZAPŁACONE
58. Magda Besztocha - Grupa Biegowa UM-Warszawa - ZAPŁACONE
59. Mariusz Karwowski - Grupa Biegowa CHTMO - Chotomów - ??zł
60. Stanisław Łabęda - Jabłonna - ZAPŁACONE
61. Jarosław Ruciński - Nasielsk Baszta Team - ZAPŁACONE
62. Jacek Haraburda - Chotomów - ZAPŁACONE
63. Bartosz Haraburda - Chotomów 2005 - ZAPŁACONE
64. Wiktoria Haraburda - Chotomów 2007 - ZAPŁACONE
65. Szymon Haraburda - Chotomów 2009 - ZAPŁACONE
66. Marcin Wojciechowski - Jabłonna - ??zł
67. Marcin Zalewski - Rajszew - ZAPŁACONE
68. Elżbieta Zalewska - Rajszew - ZAPŁACONE
69. Joanna Lipińska - Kazuń Polski
70. Patryk Kościelski - Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo - ZAPŁACONE
71. Natalia Kowalczyk (2004) - Chotomów - ZAPŁACONE
72. Oliwia Wilkowska - Grupa Biegowa CHTMO - Warszawa - 2003 - ??zł
73. Witold Naczulski - Grupa Biegowa CHTMO - 1980 - ??zł
74. Tomasz Szopa - Warszawa - 1984 - ??zł
75. Artur Filipczak - Warszawa - 1978 - ??zł
76. Michał Adamus - Baszta Team Nasielsk - 1987 - ??zł
77. Przemysław Drążdżewski - Nasielsk - 1987 - ??zł
78. Zofia Dziekan - Warszawa - ZAPŁACONE
79. Marek Wojtachnia - Dąbrowa Chotomowska - ZAPŁACONE
80. Piotr Dziekan - Grupa Biegowa UM - Warszawa - ZAPŁACONE
81. Beata Moćko - Wołomin - ??zł
82. Daniel Moćko - Wołomin - ??zł
83. Justyna Moćko - Wołomin - 2014 - ??zł
84. Szymon Plocke plus pies - ??zł
85. Małgorzata Szadura - Wieliszew Heron Team - Skrzeszew - ??zł
86. Olga Kownacka - Grupa Biegowa CHTMO - ??zł plus pies
87. Maciej Koper - Legionowo - UKS Siódemka Legionowo - ??zł
88. Irena Koper - Legionowo - UKS Siódemka Legionowo - ??zł
89. Ewa Chorążak - Legionowo - Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo - ZAPŁACONE
90. Joanna Rudnik -Zielonka - ??zł
91. Mariusz Binduła -Zielonka - ??zł
92. Małgorzata Olejnik Biegowa Paka Z Nowiaka - ZAPŁACONE
93. Aneta Duda - Legionowo - ??zł
94. Paweł Pasierowski - Legionowo - ??zł
95. Patryk Mierzejewski - Bravehearts Legionowo - ??zł
96. Luis Fraites - POL-VEN TEam - Warszawa - ??zł
97. Rafał Sidorowicz - Grupa Biegowa CHTMO - ZAPŁACONE
98. Agnieszka Chudorlińska - Legionowo - Wieliszew Heron Team - ??zł
99. Marta Chudorlińska - Legionowo - Wieliszew Heron Team - ??zł
100. Jacek Wodyczko - Grupa BIegowa CHTMO - Chotomów - ??zł

DARCZYŃCY (osoby, które nie biegną a chcą wspomóc Dom Dziecka w Chotomowie)

1. Urszula Machnacka - Grupa Biegowa CHTMO - Legionowo - ??zł


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Michał dnia Sob 16:58, 08 Paź 2016, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.grupabiegowachtmo.fora.pl Strona Główna -> Starty 2016 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Flower Power phpBB theme by Flowers Online.
Regulamin