www.grupabiegowachtmo.fora.pl

Grand Prix gminy Jabłonna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.grupabiegowachtmo.fora.pl Strona Główna -> Turnieje i cykle
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10926
Przeczytał: 11 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 13:21, 06 Kwi 2009    Temat postu: Grand Prix gminy Jabłonna

I GRAND PRIX GMINY JABŁONNA W TENISIE STOŁOWYM – 2 turniej
04.04.2009r. Jabłonna
Wyniki:
Kategorie wiekowe:
    Szkoły podstawowe - dziewczęta – kl. 1 - 2

1 m. - Cur Klaudia

Szkoły podstawowe dziewczęta – kl. 3 - 4
1 m. Olszewska Paulina
2 m. Gryc Karolina
3 m. Kozera Michalina
4 m. Miniszewska Maja
Szkoły podstawowe chłopcy – kl. 3 - 4
1 m. Choszcz Rafał
2 m. Kwiatkowski Kamil
3 m. Kędzierski Bartek
4 m. Szuba Jacek
5 m Syper Paweł
6 m. Waliszko Dominik
Szkoły podstawowe dziewczęta – kl. 5 - 6
1 m. Klik Magda
2 m. Karpińska Klaudia
3 m. Dominiak Dagmara
4 m. Karczewska Kasia
5 m. Gorczyńska Joanna
Szkoły podstawowe chłopcy – kl. 5 - 6
1 m. Bułka Kamil
2 m. Karpik Łukasz
3 m. Wojciechowski Marcin
4 m. Kuczkowski Marcin
5 m. Konarzewski Michał
6 m. Lipka Łukasz
Gimnazjum dziewczęta

1 m. Machnacka Sylwia

2 m. Żakowska Karolina

  Gimnazjum chłopcy

1 m. Modzelewski Olek

2 m. Brodnicki Konrad

3 m. Morański Krzysztof

4 m. Piotrowski Tomasz

5 m. Żabik Patryk

6 m. Wiśniewski Marcin

7 m. Świtek Jakub

8 m. Świerzewski Łukasz

9 m. Lipka Kamil

10 m. Lisiecki Krzysztof

11 m. Kowalik Mateusz

12 m. Spytek Mateusz

 Szkoły ponadgimnazjalne do 19 lat– dziewczęta
1 m. Pieńkosz Ola
Szkoły ponadgimnazjalne do 19 lat – chłopcy
1 m. Wierzbicki Andrzej
OPEN  - mężczyźni (amatorzy, V – liga i powyżej )
1 m. Kurak Kamil
2 m. Glaz Kamil
3 m. Chodkowski Zbigniew
4 m. Krawczyk Arkadiusz
5 m. Grela Krzysztof
6 m. Pieńkosz Maciej
7 m Gawroński Dominik
8 m. Sokalski Roman
9 m. Wysocki Janusz
10 m. Stopczyński Jerzy
11 m. Wieczorek Antoni
12 m. Ruszczak Rafał
13 m. Sobczyński Adam
14 m. Wasiak Damian
Pow. 35 lat
1 m. Grela Krzysztof
2 m. Wieczorek Antoni
3 m. Sokalski Roman
4 m. Stopczyński Jerzy
5 m. Wysocki Janusz

Punktacja po 2 turniejach
Kategorie wiekowe:
    Szkoły podstawowe dziewczęta – kl. 1 - 2

1 m. Cur Klaudia – 100pkt.+ 100 pkt = 200 pkt.

Szkoły podstawowe chłopcy – kl. 1 - 2

1 m. Capiga Dominik -100pkt + 0 pkt = 100 pkt.
2 m. Stańczak Michał – 80 pkt. + 0 pkt. = 80 pkt
Szkoły podstawowe dziewczęta – kl. 3 - 4
1 m. Olszewska Paulina - 100pkt + 100 pkt = 200 pkt
2 m. Górska Małgorzata - 80pkt + 0 pkt = 80 pkt.
2 m. Gryc Karolina - 0 pkt + 80 pkt = 80 pkt.
4 m. Gościcka Magda - 60pkt + 0 pkt = 60 pkt
4 m. Kozera Michalina - 0 pkt + 60 pkt = 60 pkt
6 m. Capiga Martyna - 50pkt + 0 pkt = 50 pkt
6 m. Miniszewska Maja 0 pkt + 50 pkt = 50 pkt
8 m. Szafrańska Paulina - 45pkt
Szkoły podstawowe chłopcy – kl. 3 - 4
1 m. Choszcz Rafał - 80pkt + 100 pkt = 180 pkt
2 m. Kędzierski Bartek - 100pkt + 60 pkt = 160pkt.
3 m. Szuba Jacek - 60pkt + 50 pkt = 110 pkt
4 m. Kwiatkowski Kamil – 0 pkt + 80 pkt = 80 pkt
5 m. Marzęcki Zbyszek - 50pkt + 0 pkt = 50 pkt
6 m. Śledziewski Radosław - 45pkt.+ 0 pkt = 45 pkt
6 m. Syper Paweł - 0 pkt + 45 pkt = 45 pkt
8 m. Chewłowski Adrian - 40pkt. + 0 pkt = 40 pkt
8 m. Waluszko Dominik – 0 pkt + 40 pkt = 40 pkt
10 m. Grzywaczewski Oskar - 36pkt. + 0 pkt = 36 pkt
11m. Jakubowski Paweł - 32pkt. + 0pkt = 32 pkt
12 m. Sielski Robert - 29pkt.+ 0 pkt = 29 pkt
13 m. Olszewski Bartek - 26pkt.+ 0 pkt = 26 pkt
14 m. Zalewski Damian - 24pkt.+ 0 pkt = 24 pkt
15 m. Dziergowski Robert - 22pkt. + 0 pkt = 22 pkt
16 m. Hawryszko Bartek - 20pkt. + 0 pkt = 20 pkt
17 m. Barabasz Patryk - 18pkt. + 0 pkt = 18 pkt

Szkoły podstawowe dziewczęta – kl. 5 - 6
1 m. Klik Magda - 80pkt. + 100 pkt = 180 pkt
2 m. Karpińska Klaudia - 60pkt. + 80 pkt = 140 pkt
3 m. Dąbrowska Ada - 100pkt. + 0 pkt = 100 pkt
3 m. Karczewska Kasia - 50pkt.+ 50 pkt = 100 pkt
5 m. Dominiak Dagmara – 0 pkt + 60 pkt = 60 pkt
6 m. Frankowicz Klaudia - 45pkt.+ 0 pkt = 45 pkt
6 m. Gorczyńska Joanna – 0 pkt + 45 pkt = 45 pkt
8 m. Szpak Paulina - 40pkt.
Szkoły podstawowe chłopcy – kl. 5 - 6
1 m. Karpik Łukasz - 80pkt. + 80 pkt = 160 pkt
2 m. Wojciechowski Marcin - 50pkt. + 60 pkt = 110 pkt
3 m. Burakowski Daniel - 100pkt.+ 0 pkt = 100 pkt
3 m. Bułka Kamil – 0 pkt + 100pkt = 100 pkt
5 m. Staśkiewicz Tomasz - 60pkt. + 0 pkt = 60 pkt
6 m. Kuczkowski Marcin – 0 pkt + 50 pkt = 50 pkt
7 m. Kopacz Michał - 45pkt.+ 0 pkt = 45 pkt
7 m. Konarzewski Michał – 0 pkt + 45 pkt = 45 pkt
9 m. Cyruliński Mateusz - 40pkt + 0 pkt = 40 pkt
9 m. Kurdziałek Mateusz – 0 pkt + 40 pkt = 40 pkt
11 m. Głuchowski Sebastian – 36 pkt + 0 pkt = 36 pkt
11 m. Lipka Łukasz – 0 pkt + 36 pkt = 36 pkt
13m. Gołęmbiewski Krzysztof – 32 pkt. + 0 pkt = 32 pkt
14 m. Janabi Adam - 29pkt. + 0 pkt = 29 pkt
Gimnazjum dziewczęta
1 m. Machnacka Sylwia – 0 pkt + 100 pkt = 100 pkt
2 m. Żakowska Karolina – 0 pkt + 80 pkt = 80 pkt
Gimnazjum chłopcy

1 m. Brodnicki Konrad - 100pkt + 80 pkt = 180 pkt

2 m. Piotrowski Tomasz - 80pkt + 50 pkt = 130 pkt

3 m. Modzelewski Olek - 29pkt.+ 100 pkt = 129 pkt

4 m. Morański Krzysztof - 60pkt = 60 pkt = 120 pkt

5 m. Żabik Patryk - 45pkt. + 45 pkt = 90 pkt

6 m. Świtek Jakub - 50pkt.+ 36 pkt = 86 pkt

7 m. Wiśniewski Marcin - 36pkt.+ 40 pkt = 76 pkt

8 m. Spytek Mateusz – 40 pkt.+ 22 pkt = 62 pkt

9 m. Lisiecki Krzysztof - 32pkt.+ 26 pkt = 58 pkt

10 m. Świerzewski Łukasz – 0 pkt + 32 pkt = 32 pkt

11 m. Lipka Kamil – 0 pkt + 29 pkt = 29 pkt

12 m. . Miętek Michał 26 pkt.+ 0 pkt = 26 pkt

13 m. Twardowski Sebastian - 24pkt.+ 0 pkt = 24 pkt

13 m. Kowalik Mateusz – 0 pkt + 24 pkt = 24 pkt.

 Szkoły ponadgimnazjalne do 19 lat– dziewczęta
1 m. Pieńkosz Ola - 100pkt.+ 100 pkt = 200 pkt
Szkoły ponadgimnazjalne do 19 lat – chłopcy
1 m. Adamczyk Marcin - 100pkt.+ 0 pkt = 100 pkt
1 m. Wierzbicki Andrzej – 0 pkt + 100 pkt = 100 pkt
3 m. Giżyński Dariusz - 80pkt.+ 0 pkt = 80 pkt
4 m. Koniec Sławek - 60pkt.+ 0 pkt = 60 pkt
OPEN  - mężczyźni (amatorzy, V – liga i powyżej )
1 m. Kurak Kamil - 100pkt.+ 100 pkt = 200 pkt
2 m. Pieńkosz Maciej - 50pkt.+ 40 pkt = 90 pkt
3 m. Nowosielski Rafał - 80pkt.+ 0 pkt = 80 pkt
3 m. Glaz Kamil – 0 pkt + 80 pkt = 80 pkt
5 m Grela Krzysztof - 32pkt.+ 45 pkt = 77 pkt.
6 m. Krawczyk Arek – 26 pkt.+ 50 pkt = 76 pkt
7 m Dąbrowski Jarosław - 60pkt.= 0 pkt = 60 pkt
7 m. Chodkowski Zbigniew - 0 pkt + 60 pkt = 60 pkt
9 m Wieczorek Antoni – 29 pkt.+ 24 pkt = 53 pkt
10 m. Wysocki Janusz – 20 pkt.+ 29 pkt = 49 pkt
11 m. Soliwoda Mariusz - 45pkt.+ 0 pkt = 45 pkt
12 m Sobczyński Adam – 24 pkt. + 20 pkt = 44 pkt.
13 m. Koniec Tomek - 40pkt.+ 0 pkt = 40 pkt
14 m. Jarosik Marcin - 36pkt.+ 0 pkt = 36 pkt
14 m. Gawroński Dominik – 0 pkt + 36 pkt = 36 pkt
16 m. Sokalski Roman – 0 pkt + 32 pkt = 32 pkt
17 m. Stopczyński Jerzy – 0 pkt + 26 pkt = 26 pkt.
18 m. Kutek Piotr – 22 pkt.+ 0 pkt = 22 pkt
18 m. Ruszczak Rafał – 0 pkt + 22 pkt = 22 pkt
20 m. Nowosielski Sławomir – 18 pkt. + 0 pkt = 18 pkt.
20 m. Wasiak Damian – 0 pkt + 18 pkt = 18 pkt
22 m. Brasium Mieczysław – 16 pkt.+ 0 pkt = 16 pkt
22 m. Ostyk Bartek – 0 pkt + 16 pkt = 16 pkt
24 m. Wierzbicki Jerzy 14 pkt. + 0 pkt = 14 pkt
25 m. Giziński Tomasz – 10 pkt + 0 pkt = 10 pkt
26 m. Bryliński Olaf – 10 pkt = 0 pkt = 10 pkt
26 m. Prusinowski Łukasz – 10 pkt + 0 pkt = 10 pkt
26 m. Cyruliński Marcin – 10 pkt + 0 pkt = 10 pkt
Panowie pow. 35 lat
1 m. Grela Krzysztof - 80pkt..+ 100 pkt = 180 pkt
2 m. Wieczorek Antoni - 50pkt + 80 pkt = 130 pkt
3 m. Dąbrowski Jarosław - 100pkt + 0 pkt = 100 pkt.
4 m.. Wysocki Janusz - 45pkt. + 45 pkt = 90 pkt
5 m. Wierzbicki Jerzy - 60pkt.+ 0 pkt = 60 pkt
5 m. Sokalski Roman – 0 pkt + 60 pkt = 60 pkt
7 m. Stopczyński Jerzy – 0 pkt + 50 pkt = 50 pkt
8 m. Stańczak Tomasz - 40pkt.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10926
Przeczytał: 11 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 8:51, 16 Maj 2009    Temat postu:

I GRAND PRIX GMINY JABŁONNA W TENISIE STOŁOWYM – 3 turniej
10.05.2009r. Jabłonna
Wyniki:
Kategorie wiekowe:
Szkoły podstawowe - dziewczęta – kl. 1 - 2

1 m. - Cur Klaudia

Szkoły podstawowe dziewczęta – kl. 3 - 4
1 m. Olszewska Paulina
2 m Kozera Michalina.
3 m. Różycka Ola
Szkoły podstawowe chłopcy – kl. 3 - 4
1 m. Kędzierski Bartek
2 m. Szuba Jacek
3 m. Choszcz Rafał
Szkoły podstawowe dziewczęta – kl. 5 - 6
1 m. Karczewska Kasia
2 m. Klik Magda
3 m. Karpińska Klaudia
Szkoły podstawowe chłopcy – kl. 5 - 6
1 m. Konarzewski Michał
Gimnazjum chłopcy

1 m. Modzelewski Olek

2 m. Wiśniewski Marcin

3 m. Morański Krzysztof

4 m. Lisiecki Krzysztof

5 m. Świtek Jakub

6 m. Spytek Mateusz

Szkoły ponadgimnazjalne do 19 lat – chłopcy
1 m. Wierzbicki Andrzej

OPEN - mężczyźni (amatorzy, V – liga i powyżej )
1 m. Chodkowski Zbigniew
2 m. Krawczyk Arkadiusz
3 m. Grela Krzysztof
4 m. . Pieńkosz Maciej
5 m. Sokalski Roman
6 m Wieczorek Antoni
7 m Cur Mariusz
8 m. Wysocki Janusz
9 m. Stopczyński Jerzy
Pow. 35 lat
1 m. Sokalski Roman
2 m. Stopczyński Jerzy
3 m. . Wysocki Janusz
4 m. Wieczorek Antoni
5 m Grela Krzysztof

Punktacja po 3 turniejach
Kategorie wiekowe:
Szkoły podstawowe dziewczęta – kl. 1 - 2

1 m. Cur Klaudia 100pkt.+ 100 pkt .+ 100 pkt = 300 pkt.

Szkoły podstawowe chłopcy – kl. 1 - 2

1 m. Capiga Dominik 100pkt + 0 pkt + 0 pkt. = 100 pkt.
2 m. Stańczak Michał 80 pkt. + 0 pkt. + 0 pkt = 80 pkt
Szkoły podstawowe dziewczęta – kl. 3 - 4
1 m. Olszewska Paulina 100 pkt + 100 pkt + 100 pkt = 300 pkt
2 m. . Kozera Michalina 0 pkt + 60 pkt + 80 pkt. = 140 pkt
3 m. Gryc Karolina 0 pkt + 0 pkt + 80 pkt = 80 pkt.
4 m. Górska Małgorzata 80pkt + 0 pkt + 0 pkt = 80 pkt.
5 m. Gościcka Magda 60pkt + 0 pkt + 0 pkt = 60 pkt
6 m. Różycka Ola 0 pkt + 0 pkt + 60 pkt = 60 pkt.

7 m. Capiga Martyna 50pkt + 0 pkt + 0 pkt = 50 pkt
8 m. Miniszewska Maja 0 pkt + 50 pkt + 0 pkt = 50 pkt
9 m. Szafrańska Paulina 45pkt+ 0 pkt + 0 pkt = 45 pkt
Szkoły podstawowe chłopcy – kl. 3 - 4
1 m. . Kędzierski Bartek 100pkt + 60 pkt + 100 pkt = 260pkt.
2 m. Choszcz Rafał 80pkt + 100 pkt + 60 pkt = 240 pkt
3 m Szuba Jacek 60pkt + 50 pkt + 80 pkt = 190 pkt.
4 m. Kwiatkowski Kamil 0 pkt + 80 pkt + 0 pkt = 80 pkt
5 m. Marzęcki Zbyszek 50pkt + 0 pkt + 0 pkt. = 50 pkt
6 m. Syper Paweł 0 pkt + 45 pkt + 0 pkt. = 45 pkt
7 m. Śledziewski Radosław 45pkt.+ 0 pkt + 0 pkt. = 45 pkt
8 m. Chewłowski Adrian 40pkt. + 0 pkt + 0 pkt = 40 pkt
9 m. Waluszko Dominik 0 pkt + 40 pkt + 0 pkt. = 40 pkt
10 m. Grzywaczewski Oskar 36pkt. + 0 pkt + 0 pkt. = 36 pkt
11 m. Jakubowski Paweł 32pkt. + 0pkt + 0 pkt. = 32 pkt
12 m. Sielski Robert 29pkt.+ 0 pkt + 0 pkt = 29 pkt
13 m. Olszewski Bartek 26pkt.+ 0 pkt + 0 pkt = 26 pkt
14 m. Zalewski Damian 24pkt.+ 0 pkt + 0 pkt. = 24 pkt
15 m. Dziergowski Robert 22pkt. + 0 pkt + 0 pkt. = 22 pkt
16 m. Hawryszko Bartek 20pkt. + 0 pkt + 0 pkt. = 20 pkt
17 m. Barabasz Patryk 18pkt. + 0 pkt + 0 pkt = 18 pkt

Szkoły podstawowe dziewczęta – kl. 5 - 6
1 m. Klik Magda 80pkt. + 100 pkt + 80 pkt = 260 pkt
2 m. Karpińska Klaudia 60pkt. + 80 pkt + 60 pkt = 200 pkt
3 m. Karczewska Kasia 50pkt.+ 50 pkt + 100 pkt = 200 pkt
4 m. Dąbrowska Ada 100pkt. + 0 pkt + 0 pkt = 100 pkt
5 m. Dominiak Dagmara 0 pkt + 60 pkt + 0 pkt = 60 pkt
6 m. Frankowicz Klaudia 45pkt.+ 0 pkt + 0 pkt = 45 pkt
7 m. Gorczyńska Joanna 0 pkt + 45 pkt + 45 pkt = 45 pkt
6 m. Szpak Paulina 40pkt. + 0 pkt + 0 pkt = 40 pkt.
Szkoły podstawowe chłopcy – kl. 5 - 6
1 m. Karpik Łukasz 80pkt. + 80 pkt + 0 pkt. = 160 pkt
2 m. Konarzewski Michał 0 pkt + 45 pkt + 100 pkt. = 145 pkt
3 m. Wojciechowski Marcin 50pkt. + 60 pkt + 0 pkt = 110 pkt
4 m. Bułka Kamil 0 pkt + 100pkt + 0 pkt. = 100 pkt
5 m. Burakowski Daniel - 100pkt.+ 0 pkt + 0 pkt = 100 pkt
6 m. Staśkiewicz Tomasz - 60pkt. + 0 pkt + 0 pkt = 60 pkt
7 m. Kuczkowski Marcin 0 pkt + 50 pkt + 0 pkt. = 50 pkt
8 m. Kopacz Michał 45pkt.+ 0 pkt + 0 pkt. = 45 pkt
9 m. Cyruliński Mateusz 40pkt + 0 pkt + 0 pkt. = 40 pkt
10 m. Kurdziałek Mateusz 0 pkt + 40 pkt + 0 pkt. = 40 pkt
11 m. Głuchowski Sebastian 36 pkt + 0 pkt + 0 pkt = 36 pkt
12 m. Lipka Łukasz 0 pkt + 36 pkt + 0 pkt. = 36 pkt
13 m. Gołęmbiewski Krzysztof – 32 pkt. + 0 pkt + 0 pkt = 32 pkt
14 m. Janabi Adam - 29pkt. + 0 pkt + 0 pkt. = 29 pkt
Gimnazjum dziewczęta
1 m. Machnacka Sylwia 0 pkt + 100 pkt + 0 pkt = 100 pkt
2 m. Żakowska Karolina 0 pkt + 80 pkt + 0 pkt. = 80 pkt
Gimnazjum chłopcy
1 m. Modzelewski Olek 29pkt.+ 100 pkt + 100 pkt. = 229 pkt

2 m. Morański Krzysztof 60pkt = 60 pkt + 60 pkt = 180 pkt

3 m Brodnicki Konrad 100pkt + 80 pkt + 0 pkt = 180 pkt

4 m. Wiśniewski Marcin 36pkt.+ 40 pkt + 80 pkt. = 156 pkt

5 m. Świtek Jakub 50pkt.+ 36 pkt + 45 pkt = 131 pkt

6 m. Piotrowski Tomasz 80pkt + 50 pkt + 0 pkt. = 130 pkt

7 m. Spytek Mateusz 40 pkt.+ 29 pkt + 40 pkt. = 109 pkt

8 m. Lisiecki Krzysztof 32pkt.+ 26 pkt + 50 pkt = 108 pkt

9 m. Żabik Patryk 45pkt. + 45 pkt + 0 pkt. = 90 pkt

10 m. Świerzewski Łukasz 0 pkt + 32 pkt + 0 pkt = 32 pkt

11 m. Lipka Kamil 0 pkt + 29 pkt + 0 pkt = 29 pkt

12 m. . Miętek Michał 26 pkt.+ 0 pkt + 0 pkt. = 26 pkt

13 m. Kowalik Mateusz 0 pkt + 24 pkt + 0 pkt = 24 pkt.

14 m. Twardowski Sebastian 24pkt.+ 0 pkt + 0 pkt. = 24 pkt


Szkoły ponadgimnazjalne do 19 lat– dziewczęta
1 m. Pieńkosz Ola 100pkt.+ 100 pkt + 0 pkt = 200 pkt
Szkoły ponadgimnazjalne do 19 lat – chłopcy
1m. Wierzbicki Andrzej 0 pkt + 100 pkt + 100 pkt. = 200 pkt
2 m. Adamczyk Marcin 100pkt.+ 0 pkt + 0 pkt. = 100 pkt
3 m. Giżyński Dariusz 80pkt.+ 0 pkt + 0 pkt = 80 pkt
3 m. Koniec Sławek 60pkt.+ 0 pkt + 0 pkt. = 60 pkt
OPEN - mężczyźni (amatorzy, V – liga i powyżej )
1 m. Kurak Kamil 100pkt.+ 100 pkt + 0 pkt. = 200 pkt
2 m. Chodkowski Zbigniew 0 pkt + 60 pkt + 100 pkt. = 160 pkt
3 m. Krawczyk Arkadiusz 26 pkt.+ 50 pkt + 80 pkt. = 156 pkt
4 m. Pieńkosz Maciej 50pkt.+ 40 pkt + 50 pkt = 140 pkt
5 m. Grela Krzysztof 32pkt.+ 45 pkt + 60 pkt. = 137 pkt.
6 m. Wieczorek Antoni 29 pkt.+ 24 pkt + 40 pkt. = 93 pkt
7 m. Wysocki Janusz 20 pkt.+ 29 pkt + 32 pkt. = 81 pkt
8 m Glaz Kamil 0 pkt + 80 pkt + 0 pkt = 80 pkt
9 m. Nowosielski Rafał 80pkt.+ 0 pkt + 0 pkt. = 80 pkt
10 m. Sokalski Roman 0 pkt + 32 pkt + 45 pkt. = 77 pkt
11 m. Dąbrowski Jarosław 60pkt.= 0 pkt + 0 pkt. = 60 pkt
12 m. Stopczyński Jerzy 0 pkt + 26 pkt + 29 pkt. = 55 pkt.
13 m Sobczyński Adam 24 pkt. + 22 pkt + 0 pkt = 46 pkt.
14 m. Soliwoda Mariusz 45pkt.+ 0 pkt + 0 pkt = 45 pkt
15 m Koniec Tomek 40pkt.+ 0 pkt + 0 pkt = 40 pkt
16 m. Cur Mariusz 0 pkt + 0 pkt + 36 pkt = 36 pkt
17 m. Gawroński Dominik 0 pkt + 36 pkt + 0 pkt = 36 pkt
18 m. Jarosik Marcin 36pkt.+ 0 pkt + 0 pkt = 36 pkt
19 m. Kutek Piotr 22 pkt.+ 0 pkt + 0 pkt = 22 pkt
20 m. Ruszczak Rafał 0 pkt + 22 pkt + 0 pkt = 22 pkt
21 m. Nowosielski Sławomir 18 pkt. + 0 pkt + 0 pkt = 18 pkt.
22 m. Wasiak Damian 0 pkt + 18 pkt + 0 pkt = 18 pkt
23 m. Brasium Mieczysław 16 pkt.+ 0 pkt + 0 pkt = 16 pkt
24 m. Ostyk Bartek 0 pkt + 16 pkt + 0 pkt = 16 pkt
25 m. Wierzbicki Jerzy 14 pkt. + 0 pkt + 0 pkt = 14 pkt
26 m. Bryliński Olaf 10 pkt = 0 pkt + 0 pkt = 10 pkt
27 m. Cyruliński Marcin 10 pkt + 0 pkt + 0 pkt = 10 pkt pkt
28 m. Giziński Tomasz 10 pkt + 0 pkt + 0 pkt = 10 pkt
29 m. Prusinowski Łukasz 10 pkt + 0 pkt + 0 pkt = 10
Panowie pow. 35 lat
1 m. Grela Krzysztof 80pkt..+ 100 pkt + 45 pkt = 225 pkt
2 m. Wieczorek Antoni 50pkt + 80 pkt + 50 pkt = 180 pkt
3 m. Sokalski Roman 0 pkt + 60 pkt + 100 pkt = 160 pkt
4 m.. Wysocki Janusz - 45pkt. + 45 pkt + 60 pkt = 150 pkt
5 m. Stopczyński Jerzy – 0 pkt + 50 pkt + 80 pkt = 130 pkt
6 m. Dąbrowski Jarosław - 100pkt + 0 pkt + 0 pkt = 100 pkt.
7 m. Wierzbicki Jerzy - 60pkt.+ 0 pkt + 0 pkt = 60 pkt
6 m. Stańczak Tomasz - 40pkt. + 0 pkt + 0 pkt = 40 pkt


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10926
Przeczytał: 11 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 9:27, 22 Maj 2009    Temat postu:

30 maja - turniej finałowy w Jabłonnie!!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
wojteym




Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 18:49, 09 Sie 2009    Temat postu:

Czy wiadomo już kiedy, gdzie i o której rozgrywane będą turnieje Grand Prix w Jabłonnie w sezonie 2009/2010? Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10926
Przeczytał: 11 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 22:08, 09 Sie 2009    Temat postu:

Ja na razie nic nie wiem... Jeżeli będę coś wiedział, to na pewno wrzucę na forum. Wiem, że w Legionowie na pewno rusza. Ale to już w innym temacie. Pozdrawiam

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.grupabiegowachtmo.fora.pl Strona Główna -> Turnieje i cykle Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Flower Power phpBB theme by Flowers Online.
Regulamin