www.grupabiegowachtmo.fora.pl

Turniej Amatorów KS SPÓJNIA - 2008/2009

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.grupabiegowachtmo.fora.pl Strona Główna -> Turnieje i cykle
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10923
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 10:52, 23 Mar 2009    Temat postu: Turniej Amatorów KS SPÓJNIA - 2008/2009

28 Turniej Amatorów KS SPÓJNIA

W tym turnieju aktywnie bierze udział Olaf Bryliński. Tym razem zajął 10 miejsce na 25 uczestników.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Michał dnia Sob 9:58, 13 Cze 2009, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10923
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 12:27, 09 Kwi 2009    Temat postu:

30 Turniej Amatorów KS Spójnia

open (27 zawodników):

1. WOJEWÓDZKI Tomasz; 2. PIASECKI Rafał; 3. KRUPSKI Igor; 4. SZCZĘSNY Paweł; 5. STĘPIEŃ Krzysztof; 6. KULAS Artur; 7. KONIEWICZ Ryszard; 8. WESOŁY Dariusz; 9. LASKOWSKI Marek; 10. TUSIEŃ Justyna; 11. WISZNIEWSKI Paweł; 12. BRYLIŃSKI Olaf; 13. KUTEK Piotr; 14. PIASECKI Marek; 15. SKŁADANEK Paweł; 16. KUBISIAK Mirosław; 17. SOSNOWSKI Jacek; 18. BRYLAK Włodzimierz; 19. PASTOR Jacek; 20. PARDELA Mirosław; 21. TUSIEŃ Paweł; 22. STĘPNIEWSKI Jerzy; 23. JACHIMEK Tomasz; 24. WOŻNICKI Michał; 25. SZCZĘSNY Piotr; 26. KAMINSKI Wojciech; 27. KUPNIEWSKI Wieńczysław.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Michał dnia Nie 16:57, 12 Kwi 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10923
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 5:51, 15 Kwi 2009    Temat postu:

31 Turniej Amatorów KS Spójnia

open (28 zawodników):

1. PURWIN Tomasz; 2. ORZECHOWSKI Zdzisław; 3. LIWSZIC Borys; 4. KUTEK Piotr; 5. WISZNIEWSKI Paweł; 6. LASKOWSKI Marek; 7. KRAWCZYK Damian; 8. WESOŁY Dariusz; 9. STAWIKOWSKI Mateusz; 10. TUSIEŃ Paweł; 11. BORKOWSKI Ryszard; 12. GRABARCZYK Jan; 13. TUSIEŃ Justyna; 14. KONIEWICZ Ryszard; 15. KAMIŃSKI Marek; 16. MACHNACKI Michał; 17. SZCZĘSNY Paweł; 18. BRYLIŃSKI Olaf; 19. WOŻNIAK Robert; 20. TURLEJ Łukasz; 21. KUBISIAK Mirosław; 22. STĘPNIEWSKI Jerzy; 23. PARDELA Mirosław; 24. SZCZĘSNY Piotr; 25. DOMURAD Janusz; 26. PRUSIŃSKI Henryk; 27. SZYMKOWSKI Sebastian; 28. RUCZYŃSKI Leszek.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10923
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 12:08, 20 Kwi 2009    Temat postu:

Wyniki rozegranego w dniu 18.04.2009r. 32 Turnieju Amatorów K.S. SPÓJNIA
Warszawa [ hala sportowa , ul. Wybrzeże Gdyńskie 2 ] :

Oldboy młodszy [ 19 zawodników ] :
KUBISIAK Mirosław; 2. KACZANOWSKI Stanisław; 3. ZGUDKA Edward; 4. SITKIEWICZ Adam; 5. KOZAR Piotr; 6. PAWLAK Krzysztof; 7. GARWACKI Kazimierz; 8. WASZELEWSKI Janusz; 9. BORKOWSKI Ryszard; 10. Leszczyński Leszek; 11.PODHAJSKI Bogusław; 12. KOSTOŃ Krzysztof; 13. WIŚNIEWSKI Bogusław; 14. BOGUSŁAWSKI Antoni; 15. ŚLIWIŃSKI Waldemar; 16. ZAWADZKI Marek; 17. STASIAK Jarosław; 18. MROWIŃSKI Janusz; 19. MAKSIMOW Aleksander;

Oldboy starszy [ 9 zawodników ] :
SITKIEWICZ Adam; 2. KOSTOŃ Krzysztof; 3. BORKOWSKI Ryszard; 4. PODHAJSKI Bogusław; 5. KACZANOWSKI Stanisław; 6. PAWLAK Krzysztof; 7. LESZCZYŃSKI Leszek; 8. MROWIŃSKI Janusz; 9. GARWACKI Kazimierz;

Weteran [ 5 zawodników ] :
ZGUDKA Edward; 2. JAGNIĄTKOWSKI Wiesław; 3. PODHAJSKI Bogusław; 4. BOGUSŁAWSKI Antoni; 5. WIŚNIEWSKI Bogusław;

Open [ 32 zawodników ] :
SUSZYCKI Rafał; 2. USENKO Oleg; 3. KISIEL Jacek; 4. KOTON Andrzej; 5. TURLEJ Łukasz; 6. KULAS Artur; 7. SOSNOWSKI Jacek; 8. SZCZĘSNY Paweł; 9. JURZYK Radosław; 10. KONIEWICZ Ryszard; 11. ZARĘBA Dariusz; 12. KUBISIAK Mirosław; 13. ZAWADZKI Wojciech; 14. ZALEWSKI Krzysztof; 15. PARDELA Mirosław; 16. ZAJĄC Aleksandra; 17. STĘPIEŃ Krzysztof; 18. TARGOŃSKI Krystian; 19. LIWSZIC Borys; 20. KUTEK Piotr; 21. OSIŃSKI Wojciech; 22. STĘPIEŃ Paweł; 23. WASZELEWSKI Janusz; 24. WESOŁY Dariusz; 25. ZAJĄC Katarzyna; 26. WISZNIEWSKI Paweł; 27. MICHNOWSKI Krzysztof; 28. SZCZĘSNY Piotr; 29. ZAWADZKI Marek; 30. BOREWICZ Monika; 31. WRONOWSKI Tomasz; 32. SOKOŁOWSKI Marcin;


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10923
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 10:23, 26 Kwi 2009    Temat postu:

Wyniki rozegranego w dniu 25.04.2009r. 33 Turnieju Amatorów K.S. SPÓJNIA
Warszawa [ hala sportowa , ul. Wybrzeże Gdyńskie 2 ] :

Oldboy młodszy [ 18 zawodników ] :
1. KUBISIAK Mirosław; 2. SITKIEWICZ Adam; 3. PAWLAK Krzysztof; 4. KOZAR Piotr; 5. WÓJCIK Sylwester; 6. GARWACKI Kazimierz; 7. CIEŚLICKI Wojciech; 8. WALEWSKI Ireneusz; 9. ZAWADZKI Marek; 10. KOSTOŃ Krzysztof; 11. ANTCZAK Zbigniew; 12. PODHAJSKI Bogusław; 13. BOGUSŁAWSKI Antoni; 14. MAKSIMOW Aleksander; 15. STASIAK Jarosław; 16. WASZELEWSKI Janusz; 17. WIERZBICKI Jerzy; 18. MROWIŃSKI Janusz;

Oldboy starszy [ 8 zawodników ] :
1. SITKIEWICZ Adam; 2. GARWACKI Kazimierz; 3. WALEWSKI Ireneusz; 4. ESKI Roman; 5. CIEŚLICKI Wojciech; 6. KOSTOŃ Krzysztof; 7. PAWLAK Krzysztof; 8. MROWIŃSKI Janusz;

Weteran [ 4 zawodników ] :
1. ESKI Roman; 2. BOGUSŁAWSKI Antoni; 3. GOSPODARCZYK Wiesław; 4. PODHAJSKI Bogusław;

Open [ 26 zawodników ] ;
1. SKŁADANEK Sylwia; 2. JURZYK Radosław; 3. ZARĘBA Dariusz; 4. STĘPIEŃ Kamil; 5. KUTEK Piotr; 6. STĘPIEŃ Krzysztof; 7. OSIŃSKI Wojciech; 8. KUBISIAK Mirosław; 9. KUPNIEWSKI Wieńczysław; 10. SOSNOWSKI Jacek; 11. JACZIMEK Tomasz; 12. ZALEWSKI Krzysztof; 13. KULAS Artur; 14. SKŁADANEK Paweł; 15. PARDELA Mirosław; 16. WESOŁY Dariusz; 17. KONIEWICZ Ryszard; 18. ŁEPKOWSKI Krzysztof; 19. MAKSIMOW Aleksander; 20. ZAJĄC Aleksandra; 21. ZAJĄC Katarzyna; 22. ZAWADZKI Marek; 23. KARŁOWICZ Paweł; 24. DĄBROWSKI Mateusz; 25. KAMIŃSKI Wojciech; 26. MURAWSKI Paweł;


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10923
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 22:29, 03 Maj 2009    Temat postu:

Wyniki rozegranego w dniu 2.05.2009r. 34 Turnieju Amatorów K.S. SPÓJNIA
Warszawa [ hala sportowa , ul.Wybrzeże Gdyńskie 2 ] :

Oldboy młodszy [ 16 zawodników ] :
1. ORZECHOWSKI Zdzisław; 2. ZGUDKA Edward; 3. KUBISIAK Mirosław; 4. PERZYNA Zbigniew; 5. SITKIEWICZ Adam; 6. CIEŚLICKI Wojciech; 7. KRZYCHOLIK Janusz; 8. PAWLAK Krzysztof; 9. KOSTOŃ Krzysztof; 10. WASZELEWSKI Janusz; 11. GARWACKI Kazimierz; 12. BOGUSŁAWSKI Antoni; 13. KALICKI Henryk; 14. KOZAR Piotr; 15. LESZCZYŃSKI Leszek; 16. STASIAK Jarosław;

Oldboy starszy [ 10 zawodników ] :
1. ORZECHOWSKI Zdzisław; 2. GARWACKI Kazimierz; 3. KRZYCHOLIK Janusz; 4. PERZYNA Zbigniew; 5. CIEŚLICKI Wojciech; 6. Pawlak Krzysztof; 7. KOSTOŃ Krzysztof; 8. SITKIEWICZ Adam; 9. LESZCZYŃSKI Leszek; 10. KALICKI Henryk;

Weteran [ 4 zawodników } :
1. JAGNIĄTKOWSKI Wiesław; 2. Orzechowski Zdzisław; 3. ZGUDKA Edward; 4. GOSPODARCZYK Wiesław;

Open [ 26 zawodników ] :
1. KURAK Kamil; 2. WOJEWÓDZKI Tomasz; 3. Piasecki Rafał; 4. KUBISIAK Mirosław; 5. JURZYK Radosław; 6. ZARĘBA Dariusz; 7. SUSZYCKI Rafał; 8. ZALEWSKI Krzysztof; 9. KAMIŃSKI Wojciech; 10. USENKO Oleg; 11. PERZYNA Zbigniew; 12. KONIEWICZ Ryszard; 13. WISZNIEWSKI Paweł; 14. WALCZAK Cezary; 15. OSIŃSKI Marek; 16. STĘPIEŃ Krzysztof; 17. PARDELA Mirosław; 18. PIASECKI Marek; 19. ZAJĄC Aleksandra; 20. WALKIEWICZ Tomasz; 21. TURLEJ Łukasz; 22. DĄBROWSKI Mateusz; 23. WALCZAK Jarosław; 24. BOREWICZ Monika; 25. JACHIMEK Tomasz; 26. ZAJĄC Katarzyna;

Komentarz
,,Niezniszczalny’’ Zdzisław Orzechowski znowu wygrał dwie kategorie . W weteranach pokonał go Zdzisław Zgudka 3:1 , jako jedyny zawodnik tego dnia ! . Jednak wygrał ,,ten trzeci’ Wiesław Jagniątkowski , dzięki korzystniejszemu stosunkowi setów. Każdy z nich miał punktowo po 2:1. Gratulacje Wiesiu! Na przykładzie tej kategorii widać , jak ważne jest granie do końca, choćby o wygranie jednego seta , które to w grupie jest czasami na wagę złota. W open ,,przybył , zagrał , wygrał’’ Kamil Kurak. W finale pokonał Tomasza Wojewódzkiego 3:0 ! Odnotować też należy pokonanie Rafała Suszyckiego przez ,,młodzika’’ Rafała Piaseckiego!!! 3:2 [ w piątym secie do 6 ] o wejście do czwórki, który jednak nie dał rady Kurakowi [ 2:3 ] .
Kubisiak Mirosław


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10923
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 5:52, 12 Maj 2009    Temat postu:

Wyniki rozegranego w dniu 9.05.2009r. 35 Turnieju Amatorów K.S. SPÓJNIA
Warszawa [ hala sportowa , ul. Wybrzeże Gdyńskie 2 ] :


Oldboy młodszy [ 21 zawodników ] :
1. KUBISIAK Mirosław; 2. PAWLAK Krzysztof; 3. ORZECHOWSKI Zdzisław; 4. GARWACKI Kazimierz; 5. HAGEL Waldemar; 6. SIKORSKI Jerzy; 7. ZGUDKA Edward; 8. SITKIEWICZ Adam; 9. PODHAJSKI Bogusław; 10. ZAWADZKI Marek; 11. WASZELEWSKI Janusz; 12. STĘPNIEWSKI Jerzy; 13. CIEŚLICKI Wojciech; 14. BRYLAK Włodzimierz; 15. MISZKURKA Krzysztof; 16. KACZANOWSKI Stanisław; 17. UNDRA Grzegorz; 18. LESZCZYŃSKI Leszek; 19. MAKSIMOW Aleksander; 20. KOSTOŃ Krzysztof; 21. ŚLIWIŃSKI Waldemar;

Oldboy starszy [ 11 zawodników ] :
1. ORZECHOWSKI Zdzisław; 2. SIKORSKI Jerzy; 3. GARWACKI Kazimierz; 4. PAWLAK Krzysztof; 5. SITKIEWICZ Adam; 6. STĘPNIEWSKI Jerzy; 7. KOSTOŃ Krzysztof; 8. UNDRA Grzegorz; 9. CIEŚLICKI Wojciech; 10. KACZANOWSKI Stanisław; 11. LESZCZYŃSKI Leszek;

Weteran [ 6 zawodników ] :
1. ORZECHOWSKI Zdzisław; 2. ESKI Roman; 3. ZGUDKA Edward; 4. GOSPODARCZYK Wiesław; 5. BOGUSŁAWSKI Antoni; 6. PODHAJSKI Bogusław;

Open [ 29 zawodników ] :
1. KAMIŃSKI Marek; 2. SZCZĘSNY Paweł; 3. MICHNOWSKI Krzysztof; 4. SKŁADANEK Sylwia; 5. TURLEJ Łukasz; 6. KONIEWICZ Ryszard; 7. WISZNIEWSKI Paweł; 8. KARLIŃSKA Sylwia; 9. STĘPIEŃ Krzysztof; 10. STĘPIEŃ Kamil; 11. SOSNOWSKI Jacek; 12. ZALEWSKI Krzysztof; 13. SZAJNA Dawid; 14. KUBISIAK Mirosław; 15. KUTEK Piotr; 16. SKOTAREK Wojciech; 17. DĄBROWSKI Mateusz; 18. Kamiński Wojciech; 19. SKŁADANEK Paweł; 20. Pardela Mirosław; 21. ZAJĄC Katarzyna; 22. ZAWADZKI Marek; 23. KULAS Artur; 24. BOREWICZ Monika; 25. SZCZĘSNY Piotr; 26. FIRKOWSKI Zbigniew; 27. MILCZAREK Waldemar; 28. TARGOŃSKI Krystian; 29. ZAJĄC Aleksandra;


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10923
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 14:23, 17 Maj 2009    Temat postu:

Wyniki rozegranego w dniu 16 maja 2009 roku 36 Turnieju Amatorów KS SPÓJNIA Warszawa (hala sportowa, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2):

oldboy młodszy (17 zawodników):

1. PERZYNA Zbigniew; 2. Garwacki Kazimierz; 3. KUBISIAK Mirosław; 4. SITKIEWICZ Adam; 5. ORZECHOWSKI Zdzislaw; 6. CIEŚLICKI Wojciech; 7. ZAWADZKI Marek; 8. LASKOWSKI Marek; 9. ZGUDKA Edward; 10. PODHAJSKI Bogusław; 11. BRYLAK Włodzimierz; 12. KOSTON Krzysztof; 13. WASZELEWSKI Janusz; 14. STĘPNIEWSKI Jerzy; 15. ŚLIWIŃSKI Waldemar; 16. LESZCZYNSKI Leszek; 17. MROWIŃSKI Janusz;

oldboy starszy (8 zawodników):

1. ORZECHOWSKI Zdzisław; 2. PERZYNA Zbigniew; 3. GARWACKI Kazimierz; 4. SITKIEWICZ Adam; 5. CIEŚLICKI Wojciech; 6. KOSTOŃ Krzysztof; 7. LESZCZYNSKI Krzysztof; 8. STĘPNIEWSKI Jerzy;

weteran (7 zawodników):

1. ORZECHOWSKI Zdzisław; 2. ZGUDKA Edward; 3. ESKI Roman; 4. GOSPODARCZYK Wiesław; 5. JAGNIĄTKOWSKI Wiesław; 6. BOGUSŁAWSKI Antoni; 7. PODHAJSKI Bogusław;

open (22 zawodników):

1. SUSZYCKI Rafał; 2. JURZYK Radosław; 3. USENKO Oleg; 4. ZARĘBA Dariusz; 5. STĘPIEŃ Krzysztof; 6. KIEŁBIK Michał; 7. KONIEWICZ Ryszard; 8. WISZNIEWSKI Paweł; 9. OSINSKI Wojciech; 10. PARDELA Mirosław; 11. WESOŁY Dariusz; 12. KUBISIAK Mirosław; 13. ZALEWSKI Krzysztof; 14. BOREWICZ Monika; 15. TUSIEŃ Paweł; 16. JACHIMEK Tomasz; 17. LASKOWSKI Marek; 18. ZAJĄC Katarzyna; 19. KARŁOWICZ Paweł; 20. WRONOWSKI Tomasz; 21. TUSIEŃ Justyna; 22. ZAJĄC Aleksandra.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10923
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 15:33, 25 Maj 2009    Temat postu:

Wyniki rozegranego w dniu 23 maja 2009 roku 37 Turnieju Amatorów KS SPÓJNIA Warszawa (hala sportowa, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2):

oldboy młodszy (21 zawodników):

1. ORZECHOWSKI Zdzisław; 2. KUDELSKI Zbigniew; 3. ZGUDKA Edward; 4. BORKOWSKI Ryszard; 5. KUBISIAK Mirosław; 6. DZIĘGIELEWSKI Jacek; 7. PAWLAK Krzysztof; 8. RATYŃSKI Wojciech; 9. CIEŚLICKI Wojciech; 10. ANTCZAK Zbigniew; 11. GARWACKI Kazimierz; 12. PERZYNA Zbigniew; 13. BRYLAK Włodzimierz; 14. KOSTOŃ Krzysztof; 15. SITKIEWICZ Adam; 16. KRZYCHOLIK Janusz; 17. PODHAJSKI Bogusław; 18. LESZCZYŃSKI Leszek; 19. ŚLIWIŃSKI Waldemar; 20. ZAWADZKI Marek; 21. MROWIŃSKI Janusz;

oldboy starszy (12 zawodników):

1. ORZECHOWSKI Zdzisław; 2. KRZYCHOLIK Janusz; 3. PAWLAK Krzysztof; 4. PERZYNA Zbigniew; 5. SITKIEWICZ Zbigniew; 6. KUDELSKI Zbigniew; 7. KOSTOŃ Krzysztof; 8. GARWACKI Kazimierz; 9. CIEŚLICKI Wojciech; 10. LESZCZYŃSKI Leszek; 11. BORKOWSKI Ryszard; 12. MROWIŃSKI Janusz;

weteran (8 zawodników):

1. RZECHOWSKI Zdzisław; 2. ESKI Roman; 3. JAGNIĄTKOWSKI Wiesław; 4. ZGUDKA Edward; 5. BOGUSŁAWSKI Antoni; 6. GRALAK Andrzej; 7. PODHAJSKI Bogusław; 8. SZEWCZYK Mirosław;

open (33 zawodników):

1. NAPERTY Łukasz; 2. KAMIŃSKI Marek; 3. SZCZĘSNY Paweł; 4. SZAJNA Dawid; 5. SZATKOWSKI Rafał; 6. DĄBROWSKI Mateusz; 7. KUBISIAK Mirosław; 8. JURZYK Radosław; 9. KONIEWICZ Ryszard; 10. SŁOMKOWSKI Marek; 11. RATAJCZYK Marcin; 12. SKŁADANEK Paweł; 13. TURLEJ Łukasz; 14. OSIŃSKI Wojciech; 15. ZAJĄC Katarzyna; 16. WISZNIEWSKI Paweł; 17. STĘPIEŃ Krzysztof; 18. STĘPIEŃ Kamil; 19. HERMANOWSKI Kamil; 20. ZARĘBA Dariusz; 21. WRONOWSKI Tomasz; 22. SOSNOWSKI Jacek; 23. SOBAŃSKI Łukasz; 24. PARDELA Mirosław; 25. MIELCZAREK Marcin; 26. FIRKOWSKI Zbigniew; 27. SZCZĘSNY Piotr; 28. ZAJĄC Aleksandra; 29. WESOŁY Dariusz; 30. ZAWADZKI Marek; 31. KAMIŃSKI Wojciech; 32. BOREWICZ Monika; 33. STĘPIEŃ Bogusia.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10923
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 18:50, 31 Maj 2009    Temat postu:

Wyniki rozegranego w dniu 30.05.2009r. 38 Turnieju Amatorów K.S. SPÓJNIA
Warszawa [ hala sportowa , ul. Wybrzeże Gdyńskie 2 ] :

Oldboy młodszy [ 19 zawodników ] :
1. KUBISIAK Mirosław; 2. PAWLAK Krzysztof; 3. ZGUDKA Edward; 4. PERZYNA Zbigniew; 5. SIKORSKI Jerzy; 6. BOGUSŁAWSKI Antoni; 7. SITKIEWICZ Adam; 8. GARWACKI Kazimierz; 9. BORKOWSKI Ryszard; 10. KOZAK Artur; 11. KOSTOŃ Krzysztof; 12. ZAWADZKI Marek; 13. OSIAK Jarosław; 14. NOIŃSKI Andrzej; 15. BRYLAK Włodzimierz; 16. LESZCZYNSKI Leszek; 17. CIEŚLICKI Wojciech; 18. RODAK Janusz; 19. MROWIŃSKI Janusz;

Oldboy starszy [ 9 zawodników ] ;
1.SIKORSKI Jerzy; 2. KOSTOŃ Krzysztof; 3. GARWACKI Kazimierz; 4. PAWLAK Krzysztof; 5. PERZYNA Zbigniew; 6. BORKOWSKI Ryszard; 7. SITKIEWICZ Adam; 8. LESZCZYNSKI Leszek; 9. MROWIŃSKI Janusz;

Weteran [ 4 zawodników ] :
1.ESKI Roman; 2. ZGUDKA Edward; 3. JAGNIĄTKOWSKI Wiesław; 4. SZEWCZYK Mirosław;

Open [ 35 zawodników ] :
1.KAMINSKI Piotr; 2. WĘGROWICZ Wojciech; 3. ZALEWSKI Krzysztof; 4. STĘPIEN Kamil; 5. KUBISIAK Mirosław; 6. KONIEWICZ Ryszard; 7. PYZIK Marek; 8. TURLEJ Łukasz; 9. GORCZYCA Bogdan; 10. SKŁADANEK Paweł; 11. ZARĘBA Dariusz; 12. JURZYK Radosław; 13. WESOŁY Dariusz; 14. WISZNIEWSKI Paweł; 15. LIWSZIC Borys; 16. JACHIMEK Tomasz; 17. KUTEK Piotr; 18. MICHNOWSKI Krzysztof; 19. OSIŃSKI Wojciech; 20. ZAJĄC Katarzyna; 21. ZAWADZKI Marek; 22. NAGÓRKA Michał; 23. PARDELA Mirosław; 24. KOŁTUNICKI Piotr; 25. ŚLIWIŃSKI Waldemar; 26. KOZAK Przemysław; 27. KAMINSKI Wojciech; 28. OSIŃSKI Marek; 29. BOREWICZ Monika; 30. ZAJĄC Aleksandra; 31. DĄBROWSKI Mateusz; 32. SZCZĘSNY Piotr; 33. WRONOWSKI Tomasz; 34. FIJEWSKI Marcin; 35. FIJEWSKI Paweł;


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10923
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 8:47, 08 Cze 2009    Temat postu:

Wyniki rozegranego w dniu 6.06.2009r. 39 Turnieju Amatorów K.S. SPÓJNIA
Warszawa [ hala sportowa , ul. Wybrzeże Gdyńskie 2 ] :

Oldboy młodszy [ 16 zawodników ] :
GARWACKI Kazimierz; 2. SIKORSKI Jerzy; 3. KUBISIAK Mirosław; 4. ZGUDKA Edward; 5. SITKIEWICZ Adam; 6. PAWLAK Krzysztof; 7. KOSTOŃ Krzysztof; 8. BORKOWSKI Ryszard; 9. LASKOWSKI Marek; 10. WIŚNIEWSKI Bogusław; 11. ZAWADZKI Marek; 12. LESZCZYŃSKI Leszek; 13. BRYLAK Włodzimierz; 14. MROWIŃSKI Janusz; 15. KOZAK Artur; 16. RODAK Jarosław;

Oldboy starszy [ 9 zawodników ] :
SITKIEWICZ Adam; 2. BORKOWSKI Ryszard; 3. GARWACKI Kazimierz; 4. PAWLAK Krzysztof; 5. KOSTOŃ Krzysztof; 6. SIKORSKI Jerzy; 7. WIŚNIEWSKI Bogusław; 8. MROWIŃSKI Janusz; 9. LESZCZYŃSKI Leszek;

Weteran [ 4 zawodników ] :
ZGUDKA Edward; 2. PODHAJSKI Bogusław; 3. WIŚNIEWSKI Bogusław; 4. SZEWCZYK Mirosław;

Open [ 33 zawodników ] :
1. SĘKALA Piotr; 2. SKŁADANEK Paweł; 3. MACHNACKI Michał; 4. TARGOŃSKI Krystian; 5. TURLEJ Łukasz; 6. SZCZĘSNY Paweł; 7. KAMIŃSKI Marek; 8. WOŻNIAK Robert; 9. PIEGAT Piotr; 10. KRUPSKI Igor; 11. KUBISIAK Mirosław; 12. LASKOWSKI Marek; 13. KOZIELSKI Grzegorz; 14. SKŁADANEK Sylwia; 15. DĄBROWSKI Marcin; 16. ZALEWSKI Krzysztof; 17. KONIEWICZ Ryszard; 18. BRYLIŃSKI Olaf; 19. KONIEC Tomasz; 20. GARLEJ Adrian; 21. KUTEK Piotr; 22. MILCZAREK Waldemar; 23. WISZNIEWSKI Paweł; 24. ZAWADZKI Marek; 25. ZABIELSKI Karol; 26. BOREWICZ Monika; 27. BORKOWSKI Ryszard; 28. JURKOWSKI Krzysztof; 29. STĘPIEŃ Kamil; 30. GIŻYŃSKI Dariusz; 31. PARDELA Mirosław; 32. KOZAK Przemysław; 33. JÓŻWIAK Mateusz;


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Michał dnia Pon 8:48, 08 Cze 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10923
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 11:33, 14 Cze 2009    Temat postu:

Wyniki rozegranego w dniu 13.06. 2008r. 40 Turnieju Amatorów K.S. SPÓJNIA
Warszawa [ hala sportowa, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2 ] :


Oldboy młodszy [ 19 zawodników ] :
1. PERZYNA Zbigniew; 2. OSIAK Jarosław; 3. SITKIEWICZ Adam; 4. GARWACKI Kazimierz; 5. KUBISIAK Mirosław; 6. ZGUDKA Edward; 7. PAWLAK Krzysztof; 8. KOSTOŃ Krzysztof; 9. SIKORSKI Jerzy; 10. KOZAK Artur; 11. ZAWADZKI Marek; 12. GRALAK Andrzej; 13. DZIĘGIELEWSKI Jacek; 14. KACZANOWSKI Stanisław; 15. MROWIŃSKI Janusz; 16. LESZCZYŃSKI Leszek; 17. ANTCZAK Zbigniew; 18. RODAK Jarosław; 19. JASTRZĘBSKI Piotr;


Oldboy starszy [ 9 zawodników ] :
1. SIKORSKI Jerzy; 2. KOSTOŃ Krzysztof; 3. PERZYNA Zbigniew; 4. GARWACKI Kazimierz; 5. SITKIEWICZ Adam; 6. PAWLAK Krzysztof; 7. KACZANOWSKI Stanisław; 8. LESZCZYŃSKI Leszek; 9. MROWIŃSKI Janusz;


Weteran [ 6 zawodników ] :
1. JAGNIĄTKOWSKI Wiesław; 2. ESKI Roman; 3. GOSPODARCZYK Wiesław; 4. ZGUDKA Edward; 5. GRALAK Andrzej; 6. SZEWCZYK Mirosław;

Open [ 24 zawodników ] :
1. RATYŃSKI Radosław; 2. KUBISIAK Mirosław; 3. JURZYK Radosław; 4. STĘPIEŃ Krzysztof; 5. BRYLIŃSKI Olaf; 6. JACHIMEK Tomasz; 7. POSTEK Arkadiusz; 8. KONIEWICZ Ryszard; 9. LIWSZIC Boris; 10. BOREWICZ Monika; 11. ŁEPKOWSKI Krzysztof; 12. LASKOWSKI Marek; 13. KULAS Artur; 14. ZAWADZKI Marek; 15. WESOŁY Dariusz; 16. WISZNIEWSKI Paweł; 17. JURKOWSKI Krzysztof; 18. KOŁTUNICKI Piotr;19. SKOTAREK Wojciech; 20. OSIAK Jarosław; 21. ZABIELSKI Karol; 22. PARDELA Mirosław; 23. ŚLIWIŃSKI Waldemar; 24. KOZAK Artur;


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10923
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 20:24, 19 Cze 2009    Temat postu:

Wyniki rozegranego w dniu 14 czerwca 2009 roku Finału Finałów KS SPÓJNIA Warszawa za sezon 2008/2009 (hala sportowa, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2):

1. MARKOWSKI Michał; 2. KAMIŃSKI Marek; 3. SZCZĘSNY Paweł; 4. WESOŁY Dariusz; 5. TURLEJ Łukasz; 6. GARWACKI Kazimierz; 7. STĘPIEŃ Krzysztof; 8. KUBISIAK Mirosław; 9. KUTEK Piotr; 10. KOSTOŃ Krzysztof; 11. SIKORSKI Jerzy; 12. ZALEWSKI Krzysztof; 13. ZGUDKA Edward; 14. SITKIEWICZ Adam; 15. PAWLAK Krzysztof; 16. KULAS Artur; 17. BOREWICZ Monika; 18. KONIEWICZ Ryszard; 19. BRYLIŃSKI Olaf; 20. WISZNIEWSKI Paweł; 21. ZAWADZKI Marek; 22.LESZCZYŃSKI Leszek; 23. JURZYK Radosław; 24. SZEWCZYK Mirosław; 25. WALEWSKI Ireneusz;

turniej pocieszenia:

1. JURZYK Radosław; 2. KUTEK Piotr; 3. BOREWICZ Monika; 4. SITKIEWICZ Adam; 5. WISZNIEWSKI Paweł; 6. BRYLIŃSKI Olaf; 7. LESZCZYŃSKI Leszek; 8. ZAWADZKI Marek.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.grupabiegowachtmo.fora.pl Strona Główna -> Turnieje i cykle Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Flower Power phpBB theme by Flowers Online.
Regulamin