www.grupabiegowachtmo.fora.pl

Amatorska Liga Tenisa Stołowego-Wieliszew (sezon 2008/2009)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.grupabiegowachtmo.fora.pl Strona Główna -> Turnieje i cykle
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10972
Przeczytał: 3 tematy

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 16:36, 20 Mar 2009    Temat postu: Amatorska Liga Tenisa Stołowego-Wieliszew (sezon 2008/2009)

Turniej 7

Już 28 marca 2009 roku przedostatni turniej z cyklu wieliszewskiego. Lotos ma wiele szans na podium w końcowej klasyfikacji.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Michał dnia Nie 9:34, 26 Kwi 2009, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10972
Przeczytał: 3 tematy

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 15:45, 28 Mar 2009    Temat postu:

No i lipa, zagrałem tragicznie... Nie wiem co się dzieje. Na pewno część winy spada na dwuletnią okładzinę bekhendową. Część następna to wina tego, że tak ciężkiego sezonu dawno nie miałem jak tegoroczny. Nie zajmę na 99% miejsca wyższego niż 3. Wszystkie klasyfikacje wrzucę, jak tylko dostanę od Tadeusza Szczygielskiego.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10972
Przeczytał: 3 tematy

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 20:44, 29 Mar 2009    Temat postu:

AMATORSKA LIGA TENISA STOŁOWEGO - Wieliszew


KLASYFIKACJA VII TURNIEJU


Klasy I-III SP, chłopcy.
1. Kędzierski Bartek
2. Dukaczewski Michał
3. Podstawka Krystian
4. Podstawka Adam
5. Flont Michał
6. Rusin Patryk
7. Nałęcz Bartek


Klasy I-III SP, dziewczęta.
1. Kasia Kordek
2. Nałęcz Natalia
3. Szydłowska Wiktoria
4. Cur Klaudia
5. Kowalczyk Anna


Klasy IV – VI SP, chłopcy.
1. Wasiak Damian
2. Pałaszewski Grzegorz
3. Wróblewski Rafał
4. Szlubowski Łukasz
5. Kuczkowski Marcin
6. Bułka Kamil
7. Romański Bartek


8. Kaczorowski Kamil


Klasy IV – VI SP, dziewczęta.
1. Burza Eliza.
2. Rasińska Aleksandra.


Gimnazjum, chłopcy.
1. Piotrowski Tomasz
2. Majewski Jakub
3. Morański Krzysztof
4. Brodnicki Konrad
5. Ostyk Bartek
6. Żabik Patryk
7. Sobczyński Adam
8. Wiśniewski Marcin
9. Szczęsny Mateusz
10. Wierzbicki Andrzej
11. Lisiecki Krzysztof
12. Świtek Jakub


Gimnazjum, dziewczęta.
1. Soliwoda Karolina
2. Machnacka Sylwia
3. Klimczuk Kinga
4. Żakowska Karolina

Szkoła średnia, dziewczęta.
1. Pieńkosz Ola


Seniorzy.
1. Zbigniew Chodkowski
2. Soliwoda Mariusz
3. Głaz Kamil
4. Krawczyk Arek
5. Olaf Bryliński
6. Cur Mariusz
7. Kadłubowski Andrzej
8. Machnacki Michał
9. Grela Krzysztof
10. Prusinowski Łukasz
11. Nowosielski Sławomir
Baćkowski Marcin

KLASYFIKACJA GENERALNA PO VII TURNIEJU


Klasy I-III SP, chłopcy.
1. Kędzierski Bartek – 360 p.
2. Dukaczewski Michał – 280 p.
3. Podstawka Krystian – 180 p.
4. Flont Michał – 115 p.
5. Rusin Patryk – 95 p.
6. Podstawka Adam – 95 p.
7. Nałęcz Bartek – 75 p.
8. Gniadek Mariusz – 30 p.


Klasy I-III SP, dziewczęta.
1. Cur Klaudia – 275 p.
2. Szydłowska Wiktoria – 220 p.
3. Nałęcz Natalia – 200 p.
4. Kasia Kordek – 200 p.
5. Kowalczyk Anna – 175 p.
6. Tulin Zuzia – 30 p.


Klasy IV – VI SP, chłopcy.
1. Wróblewski Rafał – 440 p.
2. Wasiak Damian – 400 p.
3. Pałaszewski Grzegorz– 320 p.
4. Cyruliński Mateusz – 250 p.
5. Szlubowski Łukasz – 140 p.
6. Falęcki Michał – 130 p.
7. Witeszczuk Bartłomiej – 110 p.
8. Krystosik Hubert – 100 p.
9. Romański Bartek – 97 p.
10. Olejnik Kamil – 60 p.
11. Kaczorowski Kamil – 45 p.
12. Ruciński Bartek – 40 p.
13. Leoniak Bartek – 35 p.
14. Karpik Łukasz – 35 p.
15. Kuczkowski Marcin – 35 p.
16. Bułka Kamil – 30 p.
17. Lis Kuba – 25 p.
18. Bralski Krystian – 25 p.
19. Burzyński Marcin – 20 p.
20. Wojciechowski Marcin – 20 p.
21. Choszcz Rafał – 15 p.
22. Sosnowski Adam – 10 p.
23. Przemek Powała – 5 p.



Klasy IV – VI SP, dziewczęta.
1. Rasińska Aleksandra – 380 p.
2. Burza Eliza – 340 p.
3. Kanownik Wiktoria – 100 p.
4. Magda Klik – 60 p.
5. Joanna Gorczyńska – 30 p.
6. Magda Szubak – 35 p.


Gimnazjum, chłopcy.
1. Popowski Mateusz – 520 p.
2. Wiśniewski Marcin – 270 p.
3. Majewski Jakub – 235 p.
4. Sobczyński Adam – 232 p.
5. Morański Krzysztof – 225 p.
6. Brodnicki Konrad – 215 p.
7. Ostyk Bartek – 210 p.
8. Piotrowski Tomasz – 205 p.
9. Szczęsny Mateusz – 165 p.
10. Jarosik Marcin – 100 p.
11. Żabik Patryk – 97 p.
12. Wierzbicki Andrzej – 80 p.
13. Stachnik Daniel – 55 p.
14. Bieńkowski Daniel – 55 p.
15. Lisiecki Krzysztof – 50 p.
16. Modzelewski Olek – 40 p.
17. Spytek Mateusz – 34 p.
18. Twardowski Sebastian – 25 p.
19. Romatowski Paweł – 25 p.
20. Kmiotek Radosław – 20 p.
21. Świtek Jakub – 17 p.
22. Wierzbicki Andrzej – 10 p.
23. Olszewski Patryk – 5 p.

Gimnazjum, dziewczęta.
1. Soliwoda Karolina – 500 p.
2. Klimczuk Kinga – 180 p.
3. Machnacka Sylwia – 160 p
4. Trzonkowska Ada – 80 p.
5. Burza Ewelina – 80 p.
6. Stachnik Kinga – 80 p.
7. Jakowicka Krystyna – 60 p.
8. Sitarska Anna – 40 p.
9. Żakowska Karolina – 40 p.

Szkoła średnia, dziewczęta.
1. Pieńkosz Ola – 200 p.

Szkoła średnia, chłopcy.
1. Prusinowski Łukasz – 300 p.
2. Prusinowski Tomasz – 260 p.
3. Komorowski Bartek – 200 p.





Seniorzy.
1. Soliwoda Mariusz – 480 p.
2. Zbigniew Chodkowski – 465 p.
3. Machnacki Michał – 405 p.
4. Olaf Bryliński – 295 p.
5. Krawczyk Arek – 170 p.
6. Grela Krzysztof – 137 p.
7. Wieczorek Antoni – 130 p.
8. Głaz Kamil – 125 p.
9. Wierzbicki Jerzy – 115 p.
10. Pieńkosz Maciej – 95 p.
11. Nowosielski Sławomir – 95 p.
12. Cur Mariusz – 90 p.
13. Baćkowski Marcin – 77 p.
14. Prusinowski Łukasz – 67 p.
15. Grzesiak Wojciech – 60 p.
16. Jarońko Paweł – 50 p.
17. Filipczyński Adam – 25 p.
18. Kadłubowski Andrzej – 25 p.
19. Wysocki Janusz – 17 p.
20. Komorowski Bartek – 15 p.
21. Gronowski Marek – 5 p.
22. Jęzdruźwiak Andrzej – 2 p.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10972
Przeczytał: 3 tematy

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 11:20, 26 Kwi 2009    Temat postu:

KLASYFIKACJA VIII TURNIEJU

Klasy I-III SP, chłopcy.
1. Dukaczewski Michał
2. Kędzierski Bartek


Klasy I-III SP, dziewczęta.
1. Cur Klaudia
2. Kowalczyk Anna


Klasy IV – VI SP, chłopcy.
1. Wasiak Damian.
2. Wróblewski Rafał
3. Pałaszewski Grzegorz
4. Szlubowski Łukasz
5. Kuczkowski Marcin.
6. Leoniak Bartek
7. Kwiatkowski Kamil


Klasy IV – VI SP, dziewczęta.
1. Rasińska Aleksandra.
2. Burza Eliza.








Gimnazjum, chłopcy.
1. Brodnicki Konrad
2. Ostyk Bartek
3. Popowski Mateusz
4. Wiśniewski Marcin
5. Lisiecki Krzysztof
6. Sobczyński Adam
7. Spytek Mateusz
8. Majewski Jakub
9. Świtek Jakub
10. Morański Krzysztof
11. Szczęsny Mateusz

Gimnazjum, dziewczęta.
1. Soliwoda Karolina
2. Żakowska Karolina
3. Machnacka Sylwia

Szkoła średnia, dziewczęta.
1. Pieńkosz Ola

Szkoła średnia, chłopcy.
1. Prusinowski Tomasz
2. Prusinowski Łukasz


Seniorzy.
1. Pieńkosz Maciej
2. Zbigniew Chodkowski
3. Krawczyk Arek
4. Soliwoda Mariusz
5. Głaz Kamil
6. Olaf Bryliński
7. Grela Krzysztof
8. Kadłubowski Andrzej
9. Cur Mariusz
10. Prusinowski Łukasz

KLASYFIKACJA GENERALNA CAŁEGO TURNIEJU


Klasy I-III SP, chłopcy.
1. Kędzierski Bartek – 420 p.
2. Dukaczewski Michał – 380 p.
3. Podstawka Krystian – 180 p.
4. Flont Michał – 115 p.
5. Rusin Patryk – 95 p.
6. Podstawka Adam – 95 p.
7. Nałęcz Bartek – 75 p.
8. Gniadek Mariusz – 30 p.


Klasy I-III SP, dziewczęta.
1. Cur Klaudia – 375 p.
2. Kowalczyk Anna – 255 p.
3. Szydłowska Wiktoria – 220 p.
4. Nałęcz Natalia – 200 p.
5. Kasia Kordek – 200 p.
6. Tulin Zuzia – 30 p.


Klasy IV – VI SP, chłopcy.
1. Wróblewski Rafał – 520 p.
2. Wasiak Damian – 500 p.
3. Pałaszewski Grzegorz– 380 p.
4. Cyruliński Mateusz – 250 p.
5. Szlubowski Łukasz – 180 p.
6. Falęcki Michał – 130 p.
7. Witeszczuk Bartłomiej – 110 p.
8. Krystosik Hubert – 100 p.
9. Romański Bartek – 97 p.
10. Kaczorowski Kamil – 70 p.
11. Leoniak Bartek – 65 p.
12. Olejnik Kamil – 60 p.
13. Ruciński Bartek – 40 p.
14. Karpik Łukasz – 35 p.
15. Kuczkowski Marcin – 35 p.
16. Bułka Kamil – 30 p.
17. Lis Kuba – 25 p.
18. Bralski Krystian – 25 p.
19. Kwiatkowski Kamil – 25 p.
20. Burzyński Marcin – 20 p.
21. Wojciechowski Marcin – 20 p.
22. Choszcz Rafał – 15 p.
23. Sosnowski Adam – 10 p.
24. Przemek Powała – 5 p.



Klasy IV – VI SP, dziewczęta.
1. Rasińska Aleksandra – 480 p.
2. Burza Eliza – 420 p.
3. Kanownik Wiktoria – 100 p.
4. Magda Klik – 60 p.
5. Joanna Gorczyńska – 30 p.
6. Magda Szubak – 35 p.


Gimnazjum, chłopcy.
1. Popowski Mateusz – 580 p.
2. Brodnicki Konrad – 335 p.
3. Wiśniewski Marcin – 310 p.
4. Ostyk Bartek – 290 p.
5. Sobczyński Adam – 262 p.
6. Majewski Jakub – 255 p.
7. Morański Krzysztof – 215 p.
8. Piotrowski Tomasz – 205 p.
9. Szczęsny Mateusz – 170 p.
10. Jarosik Marcin – 100 p.
11. Żabik Patryk – 97 p.
12. Lisiecki Krzysztof – 85 p.
13. Wierzbicki Andrzej – 80 p.
14. Spytek Mateusz – 59 p.
15. Stachnik Daniel – 55 p.
16. Bieńkowski Daniel – 55 p.
17. Modzelewski Olek – 40 p.
18. Świtek Jakub – 32 p.
19. Twardowski Sebastian – 25 p.
20. Romatowski Paweł – 25 p.
21. Kmiotek Radosław – 20 p.
22. Wierzbicki Andrzej – 10 p.
23. Olszewski Patryk – 5 p.

Gimnazjum, dziewczęta.
1. Soliwoda Karolina – 600 p.
2. Machnacka Sylwia – 220 p
3. Klimczuk Kinga – 180 p.
4. Żakowska Karolina – 120 p.
5. Trzonkowska Ada – 80 p.
6. Burza Ewelina – 80 p.
7. Stachnik Kinga – 80 p.
8. Jakowicka Krystyna – 60 p.
9. Sitarska Anna – 40 p.

Szkoła średnia, dziewczęta.
1. Pieńkosz Ola – 400 p.

Szkoła średnia, chłopcy.
1. Prusinowski Łukasz – 380 p.
2. Prusinowski Tomasz – 360 p.
3. Komorowski Bartek – 200 p.

Seniorzy.
1. Zbigniew Chodkowski – 545 p.
2. Soliwoda Mariusz – 520 p.
3. Machnacki Michał – 405 p.
4. Olaf Bryliński – 325 p.
5. Krawczyk Arek – 230 p.
6. Pieńkosz Maciej – 195 p.
7. Grela Krzysztof – 162 p.
8. Głaz Kamil – 160 p.
9. Wieczorek Antoni – 130 p.
10. Wierzbicki Jerzy – 115 p.
11. Cur Mariusz – 105 p.
12. Nowosielski Sławomir – 95 p.
13. Baćkowski Marcin – 77 p.
14. Prusinowski Łukasz – 77 p.
15. Grzesiak Wojciech – 60 p.
16. Jarońko Paweł – 50 p.
17. Kadłubowski Andrzej – 45 p.
18. Filipczyński Adam – 25 p.
19. Wysocki Janusz – 17 p.
20. Komorowski Bartek – 15 p.
21. Gronowski Marek – 5 p.
22. Jęzdruźwiak Andrzej – 2 p.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.grupabiegowachtmo.fora.pl Strona Główna -> Turnieje i cykle Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Flower Power phpBB theme by Flowers Online.
Regulamin