www.grupabiegowachtmo.fora.pl

II Grand Prix Amatorów w Tenisie Stołowym - Legionowo 08/09

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.grupabiegowachtmo.fora.pl Strona Główna -> Turnieje i cykle
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10991
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 11:14, 23 Mar 2009    Temat postu: II Grand Prix Amatorów w Tenisie Stołowym - Legionowo 08/09

II Grand Prix Amatorów w Tenisie Stołowym – 5 Turniej

Chłopcy kl. I-III

1. Bartłomiej Kędzierski


Dziewczęta kl. IV-VI

1. Klaudia Karpińska
2. Katarzyna Karczewska
3. Dominika Kiprowska
4. Joanna Żbikowska

Chłopcy kl. IV-VI

1. Kamil Bułka
2. Marcin Wojciechowski
3. Damian Stępień
4. Arkadiusz Twardowski
5. Adrian Nowakowski
6. Michał Konarzewski
7. Szymon Kotlarewski
8. Paweł Samuła

Dziewczęta – gimnazjum

1. Sylwia Machnacka
2. Karolina Żbikowska


Chłopcy – gimnazjum


1. Konrad Kaza
2. Krzysztof Morański
3. Barłomiej Ostyk
4. Adam Sobczyński
5. Rafał Kaza
6. Marcin Gendas
7. Jarosław Tomczykowski
8. Sebastian Twardowski

Szkoły średnie do 18 lat

1. Andrzej Wierzbicki
2. Michał Kruczek
3. Łukasz Prusinowski

Kobiety – OPEN

1. Wanda Myślińska
2. Małgorzata Kowalska

Mężczyźni – OPEN

1. Olaf Bryliński
2. Mieczysław Brasiun
3. Michał Machnacki
4. Jerzy Wierzbicki
5. Andrzej Kadłubowski
6. Janusz Wysocki
7. Marcin Baćkowski
8. Stanisław Kraszewski


Mężczyźni – pow. 40 lat

1. Jerzy Wierzbicki
2. Andrzej Kadłubowski
3. Janusz Wysocki
4. Stanisław Kraszewski
5. Antoni Wieczorek
6. Jan Mikuczyński
7. Stanisław Sadowski
8. Mirosław Kaza

W turnieju wzięło udział 47 zawodników i zawodniczek


Klasyfikacja po 5 turniejach

Chłopcy kl. I-III

1. Bartłomiej Kędzierski - 400pkt.
2. Dawid Włodarski – 260pkt.
3. Adrian Ścibisz – 60pkt.

Dziewczęta kl. IV-VI

1. Katarzyna Karczewska – 460pkt.
2. Klaudia Karpińska – 440pkt.
3. Zuzanna Wieczorek – 200pkt.
4. Monika Wieraszko – 140pkt.
5. Dominika Gilewska – 45pkt.

Chłopcy kl. IV-VI

1. Damian Stępień – 395pkt.
2. Marcin Wojciechowski – 315pkt.
3. Michał Konarzewski – 165pkt.
4. Adrian Nowakowski – 125pkt.
5. Szymon Kotlarewski – 115pkt.
6. Kamil Bułka – 100pkt.
7. Damian Wasiak – 100pkt.
8. Arkadiusz Twardowski – 95pkt.
9. Mateusz Zawistowski – 90pkt.
10. Bartłomiej Romański – 80pkt.
11. Patryk Capiga – 60pkt.
12. Michał Falęcki – 45pkt.
13. Mateusz Cyruliński – 45pkt.
14. Łukasz Lipka – 25pkt.
14. Paweł Stankiewicz – 25pkt.
16. Barłomiej Kędzierski – 15pkt.
17. Tomasz Drewnik – 10pkt.
18. Adam Koteja – 5pkt.
18. Michał Karpiński – 5pkt.


Dziewczęta – gimnazjum

1. Sylwia Machnacka – 380pkt.
2. Anna Sadowska – 100pkt.
3. Karolina Żbikowska – 80pkt.

Chłopcy – gimnazjum

1. Konrad Kaza – 440pkt.
2. Adam Sobczyński – 325pkt.
3. Bartłomiej Ostyk – 260pkt.
4. Krzysztof Morański – 185pkt.
5. Marcin Wiśniewski – 155pkt.
6. Sebastian Twardowski – 145pkt.
7. Adrian Szabluk – 105pkt.
8. Rafał Kaza – 100pkt.
9. Kamil Załęski – 25pkt.
10. Marcin Gendas – 45pkt.
11. Andrzej Wiśniewski – 15pkt.
11. Jarosław Tomczykowski – 15pkt.
13. Paweł Pyśk – 10pkt.


Szkoły średnie do 18 lat

1. Michał Kruczek – 345pkt.
2. Łukasz Prusinowski – 320pkt.
3. Andrzej Wierzbicki – 225pkt.
4. Arkadiusz Krawczyk – 100pkt.
5. Bartłomiej Komorowski – 80pkt.
5. Mateusz Kudaj – 80pkt.


Kobiety – OPEN

1. Wanda Myślińska – 300pkt.
2. Diana Pietrusiewicz – 80pkt.
2. Małgorzata Kowalska – 80pkt.

Mężczyźni – OPEN

1. Olaf Bryliński – 420pkt.
2. Michał Machnacki – 295pkt.
3. Mieczysław Brasiun – 255pkt.
4. Janusz Wysocki – 120pkt.
5. Jerzy Wierzbicki – 105pkt.
6. Wojciech Węgrowicz – 100pkt.
6. Mariusz Soliwoda – 100pkt.
8. Andrzej Kadłubowski – 85pkt.
9. Krzysztof Michnowski – 80pkt.
10. Krzysztof Zalewski – 60pkt.
11. Antoni Wieczorek – 55pkt.
12. Sławomir Włodarski – 50pkt.
12. Stanisław Kraszewski – 50pkt.
14. Remigiusz Kowalewski – 20pkt.
15. Karol Jastrzębski – 15pkt.
16. Marcin Baćkowski – 15pkt.



Mężczyźni – pow. 40 lat

1. Janusz Wysocki – 315pkt.
2. Jerzy Wierzbicki – 260pkt.
3. Antoni Wieczorek – 245pkt.
4. Stanisław Kraszewski – 230pkt.
5. Andrzej Kadłubowski – 220pkt.
6. Krzysztof Michnowski – 100pkt.
6. Wojciech Węgrowicz – 100pkt.
8. Robert Wieczorek – 85pkt.
9. Krzysztof Zalewski – 80pkt.
11. Stanisław Sadowski – 60pkt.
12. Zbigniew Kudaj – 30pkt.
13. Stanisław Podpora – 25pkt.
13. Jan Mikuczyński – 25pt.
15. Grzegorz Benda – 15pkt.
16. Mirosław Kaza – 5pkt.

Sklasyfikowano 84 zawodników i zawodniczek.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Michał dnia Sob 9:59, 13 Cze 2009, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10991
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 11:39, 06 Kwi 2009    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]

Dojazd do Szkoły w Legionowie


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10991
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 12:12, 09 Kwi 2009    Temat postu:

18 kwietnia - przedostatni turniej II Grand Prix Legionowa w Tenisie Stołowym!!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10991
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 17:16, 18 Kwi 2009    Temat postu:

II Grand Prix Amatorów w Tenisie Stołowym – 6 Turniej

Dziewczęta kl. I-III

1. Klaudia Cur

Chłopcy kl. I-III

1. Bartłomiej Kędzierski
2. Dawid Włodarski

Dziewczęta kl. IV-VI

1. Katarzyna Karczewska
2. Klaudia Karpińska

Chłopcy kl. IV-VI

1. Damian Wasiak
2. Kamil Bułka
3. Marcin Kuczkowski
4. Dominik Szkatulnik
5. Bartłomiej Jechna
6. Marcin Wojciechowski
7. Damian Stępień
8. Michał Szkatulnik

Dziewczęta – gimnazjum

1. Sylwia Machnacka
2. Karolina Żbikowska


Chłopcy – gimnazjum


1. Bartłomiej Ostyk
2. Konrad Kaza
3. Adam Sobczyński
4. Krzysztof Morański
5. Jarosław Tomczykowski
6. Marcin Wiśniewski
7. Marek Wojda
8. Bartłomiej Więckowski

Szkoły średnie do 18 lat

1. Andrzej Wierzbicki
2. Łukasz Prusinowski
3. Michał Kruczek

Kobiety – OPEN

1. Sylwia Karlińska
2. Anna Nowalska

Mężczyźni – OPEN

1. Michał Markowski
2. Mieczysław Brasiun
3. Olaf Bryliński
4. Wojciech Ratyński
5. Michał Machnacki
6. Sylwia Karlińska
7. Stanisław Kraszewski
8. Andrzej Kadłubowski


Mężczyźni – pow. 40 lat

1. Wojciech Ratyński
2. Stanisław Kraszewski
3. Andrzej Kadłubowski
4. Jerzy Wierzbicki
5. Antoni Wieczorek
6. Stanisław Sadowski
7. Janusz Wysocki
8. Jan Kowalewski


W turnieju wzięło udział 47 zawodników i zawodniczek


Klasyfikacja po 6 turniejach

Dziewczęta – I-III

1. Klaudia Cur – 100pkt.

Chłopcy kl. I-III

1. Bartłomiej Kędzierski - 500pkt.
2. Dawid Włodarski – 340pkt.
3. Adrian Ścibisz – 60pkt.

Dziewczęta kl. IV-VI

1. Katarzyna Karczewska – 560pkt.
2. Klaudia Karpińska – 520pkt.
3. Zuzanna Wieczorek – 200pkt.
4. Monika Wieraszko – 140pkt.
5. Dominika Gilewska – 45pkt.

Chłopcy kl. IV-VI

1. Damian Stępień – 410pkt.
2. Marcin Wojciechowski – 340pkt.
3. Damian Wasiak – 200pkt.
4. Kamil Bułka – 180pkt
5. Michał Konarzewski – 165pkt.
6. Adrian Nowakowski – 125pkt.
7. Szymon Kotlarewski – 115pkt.
8. Arkadiusz Twardowski – 95pkt.
9. Mateusz Zawistowski – 90pkt.
10. Bartłomiej Romański – 80pkt.
11. Marcin Kuczkowski – 60pkt.
11. Patryk Capiga – 60pkt.
13. Dominik Szkatulnik – 45pkt.
13. Michał Falęcki – 45pkt.
13. Mateusz Cyruliński – 45pkt.
16. Bartłomiej Jechna – 35pkt.
17. Łukasz Lipka – 25pkt.
17. Paweł Stankiewicz – 25pkt.
19. Barłomiej Kędzierski – 15pkt.
20. Tomasz Drewnik – 10pkt.
21. Michał Szkatulnik – 5pkt.
21. Adam Koteja – 5pkt.
21. Michał Karpiński – 5pkt.


Dziewczęta – gimnazjum

1. Sylwia Machnacka – 480pkt.
2. Karolina Żbikowska – 160pkt
3. Anna Sadowska – 100pkt.

Chłopcy – gimnazjum

1. Konrad Kaza – 520pkt.
2. Adam Sobczyński – 385pkt.
3. Bartłomiej Ostyk – 360pkt.
4. Krzysztof Morański – 230pkt.
5. Marcin Wiśniewski – 180pkt.
6. Sebastian Twardowski – 145pkt.
7. Adrian Szabluk – 105pkt.
9. Rafał Kaza – 100pkt.
10. Jarosław Tomczykowski – 50pkt.
11. Marcin Gendas – 45pkt.
12. Kamil Załęski – 25pkt.
13. Marek Wojda – 15pkt.
13. Andrzej Wiśniewski – 15pkt.
14. Paweł Pyśk – 10pkt.
15. Bartłomiej Więckowski – 5pkt.


Szkoły średnie do 18 lat

1. Michał Kruczek – 405pkt.
2. Łukasz Prusinowski – 400pkt.
3. Andrzej Wierzbicki – 325pkt.
4. Arkadiusz Krawczyk – 100pkt.
5. Bartłomiej Komorowski – 80pkt.
5. Mateusz Kudaj – 80pkt.


Kobiety – OPEN

1. Wanda Myślińska – 300pkt.
2. Sylwia Karlińska – 100pkt.
3. Anna Nowalska – 80pkt.
3. Diana Pietrusiewicz – 80pkt.
3. Małgorzata Kowalska – 80pkt.

Mężczyźni – OPEN

1. Olaf Bryliński – 480pkt.
2. Mieczysław Brasiun – 335pkt.
3. Michał Machnacki – 330pkt.
4. Janusz Wysocki – 120pkt.
5. Jerzy Wierzbicki – 105pkt.
6. Michał Markowski – 100pkt.
6. Wojciech Węgrowicz – 100pkt.
6. Mariusz Soliwoda – 100pkt.
9. Andrzej Kadłubowski – 90pkt.
10. Krzysztof Michnowski – 80pkt.
11. Stanisław Kraszewski – 65pkt.
12. Krzysztof Zalewski – 60pkt.
13. Antoni Wieczorek – 55pkt.
14. Sławomir Włodarski – 50pkt.
15. Wojciech Ratyński – 45pkt.
16. Sylwia Karwińska – 25pkt.
17. Remigiusz Kowalewski – 20pkt.
18. Karol Jastrzębski – 15pkt.
18. Marcin Baćkowski – 15pkt.



Mężczyźni – pow. 40 lat

1. Janusz Wysocki – 330pkt.
2. Jerzy Wierzbicki – 320pkt.
2. Stanisław Kraszewski – 320pkt.
4. Antoni Wieczorek – 290pkt.
5. Andrzej Kadłubowski – 270pkt.
6. Wojciech Ratyński – 100pkt.
6. Krzysztof Michnowski – 100pkt.
6. Wojciech Węgrowicz – 100pkt.
9. Stanisław Sadowski – 95pkt.
10. Robert Wieczorek – 85pkt.
11. Krzysztof Zalewski – 80pkt.
12. Zbigniew Kudaj – 30pkt.
13. Stanisław Podpora – 25pkt.
13. J an Mikuczyński – 25pt.
15. Grzegorz Benda – 15pkt.
16. Jan Kowalewski – 5pkt.
16. Mirosław Kaza – 5pkt.

Sklasyfikowano 96 zawodniczek i zawodników.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Michał dnia Pon 19:20, 20 Kwi 2009, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10991
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 13:47, 05 Maj 2009    Temat postu:

Już w najbliższą sobotę zostanie zakończony cykl tenisowy w Legionowie!!! Organizatorzy przygotowali wspaniałe nagrody, puchary i dyplomy. Zapraszamy serdecznie wszystkich do wzięcia udziału w turnieju:)

[link widoczny dla zalogowanych] W zapowiedziach regulamin zawodów.

Kategoria pow. 40 lat zagra oddzielny turniej.

Podsumowanie około godziny 14.30 wraz z uhonorowaniem najlepszych kolego


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10991
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 20:47, 06 Maj 2009    Temat postu:

Kategoria pow. 40 lat po korekcie i sprawdzeniu wyników od początku sezonu

1. Janusz Wysocki 330pkt.
2. Stanisław Kraszewski 310pkt.
3. Jerzy Wierzbicki 305pkt.
4. Antoni Wieczorek 280pkt.
4. Andrzej Kadłubowski 280pkt.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10991
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 9:24, 08 Maj 2009    Temat postu:

Kto rusza ze mną do Legionowa rano?Smile Startujemy o 8.00 pod kioskiem:)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michał
Grupa Biegowa CHTMO



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 10991
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chotomów - Legionowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 16:38, 09 Maj 2009    Temat postu:

II Grand Prix Amatorów w Tenisie Stołowym – 7 Turniej

Dziewczęta kl. I-III

1. Klaudia Cur

Chłopcy kl. I-III

1. Bartłomiej Kędzierski
2. Dawid Włodarski

Dziewczęta kl. IV-VI

1. Katarzyna Karczewska
2. Monika Wieraszko
3. Klaudia Karpińska
4. Zuzanna Wieczorek

Chłopcy kl. IV-VI

1. Kamil Bułka
2. Bartłomiej Jechna
3. Damian Stępień
4. Dominik Szkatulnik
5. Adrian Nowakowski
6. Szymon Kotlarewski
7. Arkadiusz Twardowski
8. Tomasz Drewnik

Dziewczęta – gimnazjum

1. Sylwia Machnacka
2. Karolina Żakowska


Chłopcy – gimnazjum


1. Hubert Michalak
2. Daniel Dobrosz
3. Krzysztof Morański
4. Rafał Kaza
5. Adam Sobczyński
6. Konrad Kaza
7. Sebastian Twardowski
8. Bartłomiej Ostyk

Szkoły średnie do 18 lat

1. Łukasz Prusinowski
2. Andrzej Wierzbicki
3. Michał Kruczek

Kobiety – OPEN

1. Małgorzata Kowalska
2. Wanda Myślińska
3. Anna Nowalska

Mężczyźni – OPEN

1. Mieczysław Brasiun
2. Michał Machnacki
3. Olaf Bryliński
4. Mariusz Cur
5. Remigiusz Kowalewski
6. Paweł Balicki


Mężczyźni – pow. 40 lat

1. Andrzej Kadłubowski
2. Robert Wolf
3. Stanisław Kraszewski
4. Jerzy Wierzbicki
5. Janusz Wysocki
6. Antoni Wieczorek
7. Marek Michalak



W turnieju wzięło udział 52 zawodników i zawodniczek


Klasyfikacja po 7 turniejach

Dziewczęta – I-III

1. Klaudia Cur – 200pkt.

Chłopcy kl. I-III

1. Bartłomiej Kędzierski - 600pkt.
2. Dawid Włodarski – 420pkt.
3. Adrian Ścibisz – 60pkt.

Dziewczęta kl. IV-VI

1. Katarzyna Karczewska – 660pkt.
2. Klaudia Karpińska – 580pkt.
3. Zuzanna Wieczorek – 245pkt.
4. Monika Wieraszko – 220pkt.
5. Dominika Gilewska – 45pkt.

Chłopcy kl. IV-VI

1. Damian Stępień – 490pkt.
2. Marcin Wojciechowski – 340pkt.
3. Kamil Bułka – 280pkt
4. Damian Wasiak – 200pkt.
5. Michał Konarzewski – 165pkt.
6. Adrian Nowakowski – 160pkt.
7. Szymon Kotlarewski – 140pkt.
8. Bartłomiej Jechna – 115pkt.
9. Dominik Szkatulnik – 110pkt.
10. Arkadiusz Twardowski – 95pkt.
11. Mateusz Zawistowski – 90pkt.
12. Bartłomiej Romański – 80pkt.
13. Marcin Kuczkowski – 60pkt.
13. Patryk Capiga – 60pkt.
15. Michał Falęcki – 45pkt.
15. Mateusz Cyruliński – 45pkt.
17. Łukasz Lipka – 25pkt.
17. Paweł Stankiewicz – 25pkt.
19. Barłomiej Kędzierski – 15pkt.
20. Tomasz Drewnik – 15pkt.
21. Michał Szkatulnik – 5pkt.
21. Adam Koteja – 5pkt.
21. Michał Karpiński – 5pkt.


Dziewczęta – gimnazjum

1. Sylwia Machnacka – 580pkt.
2. Karolina Żbikowska – 240pkt
3. Anna Sadowska – 100pkt.

Chłopcy – gimnazjum

1. Konrad Kaza – 545pkt.
2. Adam Sobczyński – 425pkt.
3. Bartłomiej Ostyk – 365pkt.
4. Krzysztof Morański – 290pkt.
5. Marcin Wiśniewski – 180pkt.
6. Sebastian Twardowski – 160pkt.
7. Rafał Kaza – 140pkt.
8. Adrian Szabluk – 105pkt.
9. Hubert Michalak – 100pkt.
10. Daniel Dobrosz – 80pkt.
11. Jarosław Tomczykowski – 50pkt.
12. Marcin Gendas – 45pkt.
13. Kamil Załęski – 25pkt.
14. Marek Wojda – 15pkt.
14. Andrzej Wiśniewski – 15pkt.
16. Paweł Pyśk – 10pkt.
17. Bartłomiej Więckowski – 5pkt.


Szkoły średnie do 18 lat

1. Łukasz Prusinowski – 500pkt.
2. Michał Kruczek – 465pkt.
3. Andrzej Wierzbicki – 405pkt.
4. Arkadiusz Krawczyk – 100pkt.
5. Bartłomiej Komorowski – 80pkt.
5. Mateusz Kudaj – 80pkt.


Kobiety – OPEN

1. Wanda Myślińska – 360pkt.
2. Małgorzata Kowalska – 180pkt.
3. Anna Nowalska – 140pkt.
4. Sylwia Karlińska – 100pkt.
5. Diana Pietrusiewicz – 80pkt.


Mężczyźni – OPEN

1. Olaf Bryliński – 540pkt.
2. Mieczysław Brasiun – 435pkt.
3. Michał Machnacki – 410pkt.
4. Janusz Wysocki – 120pkt.
5. Jerzy Wierzbicki – 105pkt.
6. Michał Markowski – 100pkt.
6. Wojciech Węgrowicz – 100pkt.
6. Mariusz Soliwoda – 100pkt.
9. Andrzej Kadłubowski – 90pkt.
10. Krzysztof Michnowski – 80pkt.
11. Stanisław Kraszewski – 65pkt.
12. Krzysztof Zalewski – 60pkt.
13. Antoni Wieczorek – 55pkt.
13. Remigiusz Kowalewski – 55pkt.
15. Sławomir Włodarski – 50pkt.
16. Mariusz Cur – 45pkt.
16. Wojciech Ratyński – 45pkt.
18. Sylwia Karwińska – 25pkt.
18. Paweł Balicki – 25pkt.
20. Karol Jastrzębski – 15pkt.
20. Marcin Baćkowski – 15pkt.



Mężczyźni – pow. 40 lat

1. Andrzej Kadłubowski – 380pkt.
2. Stanisław Kraszewski – 370pkt.
3. Janusz Wysocki – 365pkt.
4. Jerzy Wierzbicki – 350pkt.
5. Antoni Wieczorek – 305pkt.
6. Wojciech Ratyński – 100pkt.
6. Krzysztof Michnowski – 100pkt.
6. Wojciech Węgrowicz – 100pkt.
9. Stanisław Sadowski – 95pkt.
10. Robert Wieczorek – 85pkt.
11. Krzysztof Zalewski – 80pkt.
11. Robert Wolf –80pkt.
13. Zbigniew Kudaj – 30pkt.
14. Stanisław Podpora – 25pkt.
14. J an Mikuczyński – 25pt.
16. Grzegorz Benda – 15pkt.
16. Marek Michalak – 15pkt.
18. Jan Kowalewski – 5pkt.
18. Mirosław Kaza – 5pkt.

Sklasyfikowano 103 zawodniczki i zawodników. W całym cyklu wystąpiło 136 zawodników i zawodniczek.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Michał dnia Nie 8:31, 10 Maj 2009, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.grupabiegowachtmo.fora.pl Strona Główna -> Turnieje i cykle Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Flower Power phpBB theme by Flowers Online.
Regulamin